Віталій Портников Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст Віталій Портников у ефірі "5 каналу"

Бесіду з відомим політичним публіцистом дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Абсолютний рекордсмен друкованого слова (буває народжує по декілька статей на день) – політичний публіцист Віталій Портников зачаює нині о 23:10. Голос радіо "Свобода" (української та російської редакцій), автор десятків друкованих та інтернет-видань та автор власних книг, автор одним словом. Чаюємо, бо ми того варті!" – розповідає про гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 23 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає Віталій Портников – український політичний публіцист і журналіст.

Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або на нашому сайті за цим посиланням.

Дивіться також: Безсмертний: Перетворили "Помаранчеву революцію" на карнавал

Віталій ПортниковFacebook / За Чай.com

Довідка. Почав друкуватися у 1983 році в латвійській газеті, навчаючись у восьмому класі. За його власним твердженням, не маючи можливості через обмеження для євреїв вступити в Київський університет, у 1985 році переїхав з Києва до Дніпропетровська та вступив на філологічний факультет Дніпропетровського університету, де провчився три курси. У 1988 році перевівся на факультет журналістики Московського університету, який закінчив у 1990 році. У 1992 році закінчив аспірантуру кафедри періодичної преси МДУ.

З 1988 по 1992 рік співпрацював з київською газетою "Молодь України", один із перших радянських парламентських кореспондентів. З 1990 року співпрацює з радіо "Свобода" як кореспондент української служби радіостанції в Москві і є ведучим низки програм російської служби.

З 1994 року регулярно публікується в газеті "Дзеркало тижня" (Київ), де вів рубрику "Щоденники" (матеріали цієї рубрики зібрані в книжці "Богородиця у синагозі"). Публікувався також у виданнях "Русский телеграф", "Ведомости", "Время MN" (Москва), "День", "Корреспондент", "Деловая неделя" (Київ), "Бізнес і Балтія", "Телеграф" (Рига), "Эстония", "Postimees" (Таллінн), "Polityka", "Gazeta Wyborcza" (Варшава), "Белгазета" (Мінськ).

Крім іншого, пише на теми, що пов'язані з єврейством та Близьким Сходом: ще за радянських часів співпрацював з журналом "Советиш геймланд" і газетою "Биробиджанер штерн", які виходили на ідиш. Веде постійні рубрики у газеті "Вести" (Тель-Авів) та газеті "Еврейские новости" (Москва).

У 2006-2007 роках був шеф-редактором української щоденної газети "Газета 24" (у 2007 році поєднував також з посадою головного редактора).

Вів публіцистичні й інформаційно-аналітичні програми на кількох українських телеканалах, зокрема, "Вікна у світ" і "Вікна-тижневик", "День сьомий", "VIP". З 2009 по 2011 рік вів програму "Правда Віталія Портникова" на телеканалі ТВі. У травні 2010 року став головним редактором каналу.

Лауреат премії Спілки журналістів України "Золоте перо", заохочувальної премії імені гетьмана Орлика (1998), лауреат у категорії "Журналіст року" в щорічному конкурсі "Людина року".

Нагадаємо, у студії "5 каналу" Портников висловив думку, що у нового президента США є дві головні загрози.

Дивіться також: Портников: У Путіна з'явився big boss.

Попередній матеріал
Аваков оголосив переможця на посаду держсекретаря МВС
Наступний матеріал
У Неаполі невідомі накинулися на фанів "Динамо" з ножем – є постраждалі

Портніков: У нового президента США є дві головні загрози

Портніков: У Путіна з'явився big boss

Портніков: Міжнародну громадськість не бентежить, що у Раду Федерації РФ вже 2 роки входять представники окупованого Криму

Портніков: Російські емісари намагаються підкупити невпевнених членів Міжнародного олімпійського комітету

Портніков: Росію потрібно було відсторонити від будь-яких спортивних змагань після того, як вона напала на Україну

Портніков: Продовження санкцій проти Росії взимку призведе до дефолту російських держкомпаній