Портніков: Міжнародну громадськість не бентежить, що у Раду Федерації РФ вже 2 роки входять представники окупованого Криму

Те, що там знаходяться два члени з окупованої Росією території, нікого не бентежить

Таке в ефірі "5 каналу" заявив журналіст Віталій Портніков.

"Коли говорять, що Державна дума РФ буде нелегітимною, то я хотів би сказати, що Державної думи Російської федерації взагалі не існує, існує Державна дума федеральних зборів РФ. В Росії двопалатний парламент і Державна дума всього лиш частина Федеральних зборів РФ, а в верхній палаті російських Федеральних зборів в Раді Федерації вже два роки є представники Криму – представник голови республіки Крим Аксьонов і представник так званої державної ради республіки Крим. Ніхто не ставить під сумнів легітимність зборів РФ, всі продовжують з ними міжнародні контакти, навіть обговорюють з ними повернення їхньої делегації до різних міжнародних інституцій і те, що там знаходяться два члени з окупованої території Росією нікого не бентежить", - зазначив Портніков.

Нагадаємо, підконтрольна Росії так звана "влада" в окупованому Криму змушує людей іти на вибори у Держдуму, погрожуючи звільненням і зниженням зарплат.

Попередній матеріал
В Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидій на 2016-2017 рік
Наступний матеріал
Міністр екології про вирубку лісів та вирішення проблеми зі сміттєзвалищами в Україні

Експерт: Питання виборів у Держдуму працюють проти самої Росії

Експерт: "Росія готується до великої війни"

Кримчан шантажують, аби змусити іти на російські вибори – правозахисники