5 канал

Експерт: "Росія готується до великої війни"

Експерт назвав низку фактів, які підтверджують можливість намірів Росії до "великої війни"

Про це в ефірі "5 каналу" заявив співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник.

"Росія готується до великої війни і це підтверджується багатьма фактами, у тому числі масштабними навчаннями, які нещодавно закінчилися і тими перевірками, які передували їм. Це також свідчить і з тієї риторики, яка лунає, як з генерального штабу, нещодавно була така цікаво-показова конференція в академії генштабу Росії, де прямим текстом про те говорили, що Росія стоїть на передодні війни", - заявив Мельник.

"Крім того, є й інші фактори і їх досить багато, щоб бути здатними вчинити всю цю комплексність впливу, у тому числі це події у Сирії, де сьогодні начебто розпочалося перемир'я. Це також російські вибори, для тих, хто слідкує за ходом передвиборчої компанії в Росії, зараз очевидно на скільки впала підтримка правлячої партії в Росії, і очевидно, що одним із випробуваних інструментів мобілізації російського електорату може бути застосований знову фактор війни на Сході України", - додав експерт.

Попередній матеріал
СБУ затримала бойовика "ДНР" із "поважним послужним списком"
Наступний матеріал
Уряд розглядає питання повернення невикористаних субсидій

У розвідці назвали причини загострення ситуації на Донбасі

Лисенко назвав гарячі ділянки фронту