режисер Тарас Химич Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": відеомитець та режисер Тарас Химич в ефірі "5 каналу"

Бесіду дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Модний кліпмейкер, досконалий документаліст, який оживив історію Карпатської України, сталінську окупацію Західної України, розповів правдиву історію Першої дивізії зброї "Галичина". Це все він – Тарас Химич. Напередодні прем'єри свого першого ігрового фільму "Жива" Тарас почаює у нас", – розповідає про нового гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка

Сьогодні, 8 листопада, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" чекаємо на Тараса Химича – українського відеомитця, режисера та кліпмейкера.

Дивіться також: Макаров: Масового каяття росіян за злочини Путіна не буде

режисер Тарас ХимичFacebook / За Чай.com

Довідка. Народився у Львові в сім'ї лікарів. Змалку брав уроки образотворчого мистецтва, навчався в художній школі. З 1992 по 1995 рр. навчався у Львівській академії мистецтв, після – у Коледжі візуального мистецтва (College of Visual Arts) в Міннесоті (США), де здобув диплом бакалавра (bachelor of fine arts in Graphic design (motion graphics)).

У 2000-2001 рр. працював у США незалежним дизайнером для "Mark Norberg studio", "Phototech", "Home Birth Center". У 2001 році повернувся до України, де розпочав роботу над створенням музичних кліпів та режисурою.

У 1997 році створив свій перший музичний кліп (відеоілюстрація пісні "Листя бульби" львівського гурту "Деінде"). Серед найвідоміших робіт режисера такі відеокліпи, як: "Зламані крила" ("Скрябін"), "Хулігани" та "Нашеліто" ("Тартак"), "Та ти шо" і "Арешт" (ТНМК), "Не кажучи нікому" ("Тартак" та А. Підлужний), "Кохання" ("Гайдамаки") та інші.

2002 року з ініціативи Тараса Химича та за підтримці його друзів та колег було засновано студію "Invert pictures".

У 2005 році відбулась презентація дебютної документальної відеострічки "У рамках долі — Історія 1-ї української дивізії УНА 1943-1945", в якій ідеться про дивізію "Галичина". У 2009 році на замовлення Львівської міськради та Західно-Українського Центру історичних досліджень розпочалась робота над створенням документального фільму про події 1939-1941 років в Галичині. Презентація фільму "Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941" вперше відбулась наприкінці червня 2010 року.

Нагадаємо, нещодавно український режисер Сергій Лозниця отримав нагороду "Золотий Голуб" за фільм "Аустерліц"

Дивіться також: Шкіряк: По плану Суркова "Шатун" вдарили на випередження, але розслаблятися не можна

Попередній матеріал
Порошенко домовився з президентом Словенії про відновлення прямого авіасполучення
Наступний матеріал
Окупанти заявляють, що встановили пряме морське сполучення Криму з Туреччиною
Loading...

Український режисер Сергій Лозниця отримав нагороду "Золотий Голуб" за фільм "Аустерліц"

Порошенко присудив Державну премію України ім. Довженка 2016 року кінорежисеру Віктору Олендеру