Роман Безсмертний
Роман Безсмертний Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": Ветеран української політики Роман Безсмертний в ефірі "5 каналу"

Бесіду з екс-послом України в Білорусі дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Депутат, дипломат, голова партії. Якщо збирати клуб ветеранів вітчизняної політики, то Роман Безсмертний міг би стати його головою. Але хто сказав, що він готовий йти на політичну пенсію? Чому коефіцієнт інтелекту політикуму та виборця стабільно падає, а рейтинги популістів ростуть мов на дріжджах? Заваримо зеленого чаю і витягнемо торбу питань до Романа Безсмертного", – анонсує зустріч із гостем автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 22 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає Роман Безсмертний – український громадський діяч та політик.

Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або на нашому сайті за цим посиланням.

Дивіться також: Волох: Україна рано чи пізно таки покарає "по-ізраїльськи" реальних терористів з "Л/ДНР".

Роман БезсмертнийFacebook / За Чай.com

Довідка. Закінчив історичний факультет Київського педагогічного інституту за спеціальністю "вчитель історії" (1983-1990); захистив кандидатську дисертацію "Соціально-політичний устрій українського суспільства (концепція Донцова)" (Інститут національних відносин і політології НАНУ, 1997). Відслужив у Радянській армії. Під час навчання в інституті працював вчителем історії у школі.

Народний депутат України 2-го скликання (1994-1998). У 1997-1999 та 1999-2002 рр. – постійний представник Президента України у Верховній Раді. З лютого по листопад 2005 р. Безсмертний був віце-прем'єр-міністром України.

Народний депутат України 3-го скликання (1998-2002) від Народно-демократичної партії. Народний депутат України 4-го скликання (2002-2005) від блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". Народний депутат України 5-го скликання (2006) від Блоку "Наша Україна". Склав депутатські повноваження у квітні 2007 року.

З лютого 2010 р. по червень 2011 р. – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь. Безсмертний був солідарним з європейським дипломатичним корпусом щодо подій, що відбулися у Мінську під час і після президентських виборів 2010 року.

У липні 2014 р. разом з Юрієм Луценком створив політичну партію "Третя Українська Республіка", ставши її головою. Нагороджений орденами "За заслуги" I ст., II ст. та III ст.

Нагадаємо, Безсмертний заявив, що Мінські переговори можуть створити платформу для загострення ситуації на сході України.

Попередній матеріал
Брифінг керівництва СБУ щодо останніх результатів роботи - відео
Наступний матеріал
У поліції розповіли про наслідки вчорашніх заворушень на Майдані

Безсмертний: Чотири сторони по-різному розуміють домовленості, досягнуті на зустрічі в Берліні

Мінські переговори можуть створити платформу для загострення ситуації на Донбасі – Безсмертний

Волох: Україна рано чи пізно таки покарає "по-ізраїльськи" реальних терористів з "Л/ДНР" - відео

Безсмертний: Україна має запропонувати своє бачення майбутнього Мінського формату і його змісту