Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": Підприємець і громадський діяч Валерій Пекар у ефірі "5 каналу"

Бесіду із членом Нацради реформ дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

Сьогодні на чайну церемонію завітає співзасновник Громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ, автор понад 250 статей з питань менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології.

"Реформи мають бути справжніми", – наполягав Валерій Пекар у Вільному університеті Майдану і на Нацраді реформ, і на експертних майданчиках парламенту та уряду, і на антикорупційних форумах. Тож які реформи є справжніми й незворотніми, а які провалилися? Що ж страшніше для результативного реформування країни: совковий патерналізм бюджетників та пенсіонерів чи термоядерний популізм телеполітиків?", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 20 грудня 2016 року, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає український підприємець і громадський діяч Валерій Пекар. Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або наживо на нашому сайті.

Дивіться також: Кива: Таких, як Мураєв, вже не змінити – ворог має бути знищеним

Довідка. Є співзасновником Громадянської Платформи Нова Країна, віце-президентом УСПП, президентом компанії "Євроіндекс".

У 1983-1990 рр. навчався на факультеті кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка (з перервою на службу в радянській армії). У 2007 р. закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу, магістр ділового адміністрування (MBA).

Трудову діяльність розпочав в Інституті кібернетики АН УРСР. У 1992 разом з партнером створив виставкову компанію "Євроіндекс". Брав участь у створенні виставкового центру "КиївЕкспоПлаза". Є членом Національної ради реформ, Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, Комітету з питань освіти та ІТ-комітету. віце-президент Виставкової федерації України.

Завідував кафедрою виставкової діяльності вищого навчального закладу "Інститут реклами". У 2009 році видав перший в Україні навчальний посібник для вишів "Основи виставкової діяльності". Співавтор форсайтного дослідження "Людський капітал України". Автор монографії "Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування" (рос. мовою).

Нагадаємо, Валерій Пекар назвав чотири прості умови, які повністю викидають олігархів з політики.

Попередній матеріал
Чи потрібні в Україні інтернати: чому нинішня система калічить дитинство
Наступний матеріал
Сили АТО відбили напад бойовиків під Світлодарськом
Теги:
Loading...
Валерій Пекар: Є чотири прості умови, які повністю викидають олігархів з політики

Валерій Пекар: Є чотири прості умови, які повністю викидають олігархів з політики

На сьогодні проблеми України стали світовими - Пекар

На сьогодні проблеми України стали світовими - Пекар

Україна поки не заслужила на велику технічну допомогу від міжнародної спільноти - Пекар

Україна поки не заслужила на велику технічну допомогу від міжнародної спільноти - Пекар

Нацрада реформ хоче ввести е-декларації для всіх українців

Нацрада реформ хоче ввести е-декларації для всіх українців