Юрко Юрченко
Юрко Юрченко
5 канал

"ЗА ЧАЙ.COM": "капітан дирижабля", співак Юрко Юрченко на "5 каналі"

Сьогодні почаюємо із суперечливим, яскравим та невгамовним Юрком Юрченком, який зробив гучний comeback в український шоу-бізнес

Юрій Нечистяк почав займатися музикою ще у п'ять років. У 1990-их був зіркою "Території А" як Юрко Юрченко, забирав титули з фестивалів. Має "заслуженого артиста", але ні "ако Юрко Юрченко", ні як поп-ікона дівчат-тінейджерів, ні як автор пісень, які співали поп-виконавці київського та московського телевізорів, Юрко "сan't get no satisfaction". 

"Відкриття року 1997-го". Віджартувався: "Закриття року 2000-го". На чотири роки переїхав до Москви, але потім повернувся додому і почав усе заново з групою "Юркеш" (Yurcash). Надалі щось "пішло не так", як у тих Роллінгів у пісні про сатисфакцію.

Юрко міг сказати: "Все ще невдоволений, сause I try, and I try, and I try, and I try".

У 2015 році фейк "Юрко Юрченко еміґрує до Канади, бо немає чим сім'ю кормити" став "шок-новиною". Але замість "еміграції" Юрко з Yurcash зробили шумний і епатажний comeback через телешоу "Х-фактор". Зараз він на передовицях новин шоу-бізнесу. 

З Юрком Юрченком чи то з Юрком "Юркешовичем" почаюємо про "зірок" і "звйозд"; про силу, волю та силу волі в ерзац-шоу-бізнесі; про життєву мудрість та веселий хайп на глобусі України; про мудрих і дурних та справедливість і satisfaction, яку треба впіймати за хвіст. Сам капітан дирижабля Юрко Юрченко нині о 23:10 в ефірі програми "За Чай.сom" на "5 каналі".

Попередній матеріал
Розстріли на Майдані: суд дозволив заочно розслідувати справу проти "легітимного"
Наступний матеріал
Під коренем дерева: на Волині дайвери знайшли тіло хлопця, що провалився під лід