акторка Ірма Вітовська Ірма Вітовська-Ванца / Facebook

"ЗА ЧАЙ.COM": Акторка Ірма Вітовська у ефірі "5 каналу"

Заслужена "Леся" України завітає сьогодні о 23:10 до студії "5 каналу"

"Весь світ - театр, а люди в нім актори. В одних його куточках грають трагедії, в інших - фарс, а ще в інших - повний театр абсурду. Що не так у нашому театрі "Україна" з акторами, режисерами та глядачами. Може це нам розповість пані Мерелін Монро, чи то Леся, чи Відьмочка, або сама Ірма Вітовська-Ванца. Почаюємо", – анонсує зустріч із гостем автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 14 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" завітає Ірма Вітовська-Ванца – українська акторка театру та кіно, ведуча розважальних шоу на українському телебаченні.

Дивіться також: Курков: Діалог з росіянами теоретично можливий хіба що через 2 покоління після завершення війни

Довідка. Народилася у Івано-Франківську. У 1998 році закінчила Львівський державний музичний інститут за спеціальністю "Актриса драматичного театру". У тому ж році почала працювати у Молодому театрі.

акторка Ірма ВітовськаІрма Вітовська-Ванца / Facebook

Ірма Вітовська неодноразово була учасницею багатьох міжнародних театральних фестивалів. Отримувала персональні нагороди.

Була задіяна у виставах: "Русалонька" (Русалонька), "Жінки і війна" (Рахмана), "РЕхуВІлійЗОР" (Марія Антонівна), "Севільські заручини" (Клара), "Трагедія Гамлета, принца Данського" (Акторка), "Хоровод любові" (Гризетка), "Одруження" (Дуняша), "Маринований аристократ" (Дружина), "Московіада" (Галя) та ін.

Знімалася у телесеріалах "Леся+Рома" та "Янгол-охоронець". Була ведучою телепередачі "Шлюбні ігри, або номер для молодят".

Має персональні нагороди: "Київська пектораль" за роль Русалоньки (у однойменній п'єсі); номінація "Акторський талант" на "Best Ukrainian Awards"; Телетріумф за найкращий серіал ("Леся+Рома") та Телетріумф у номінації "Акторка телевізійного фільму/серіалу (виконавиця жіночої ролі)". 

Читайте також: Акторка про театр для переселенців у Львові: в галицьке середовище так просто не ввійдеш, це своя "банда"

Попередній матеріал
Укргідрометцентр озвучив "мінливий" прогноз на тиждень
Наступний матеріал
Росія захопила власність Фонду держмайна у Криму: збитки оцінюють у 2 мільярди

Акторка про театр для переселенців у Львові: в галицьке середовище так просто не ввійдеш, це своя "банда"

День народження Ольги Кусенко: 7 фактів про визначну українську акторку

"ЗА ЧАЙ.COM": Актор та телеведучий Антін Мухарський в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": Актор, лідер гурту "Кому вниз", "гуру української готики" Андрій Середа в ефірі "5 каналу"