strana.in.ua

З 1 січня оформлення пенсії в Україні відв'яжуть від місця проживання – Розенко

  Кожна працююча людина буде мати доступ до своєї пенсійної справи і зможе дивитися, яка виплата у неї буде при виході на пенсію

  З 1 січня 2017 року планується повне переведення усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання чи роботи. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє прес-служба уряду.

  "Пенсійна реформа – це в тому числі питання суттєвого підвищення якості послуг щодо пенсійного забезпечення. У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян", – сказав Розенко.

  "Ми починаємо цей процес із поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, що дасть нам можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з 1 січня розпочнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив’язки до місця проживання чи роботи, як це є зараз", – наголосив віце-прем'єр.

  Також, за словами Розенка, кожна працююча людина буде мати доступ до своєї пенсійної справи і зможе дивитися як протягом свого трудового життя вона накопичує собі на пенсію і яка виплата у неї буде при виході на пенсію.

  Як повідомляв 5.ua, прем'єр-міністр Володимир Гройсман нагадав, що з 1 грудня 2017 року мінімальні пенсії мають зрости на 10%

  Попередній матеріал
  Журналіст: е-декларування може стати кроком до авторитаризму
  Наступний матеріал
  Гончаренко: Підвищення мінімальної зарплати – це сильна відповідь уряду популістам

  У Верховній Раді пропонують зменшити пенсійний вік для певної категорії жінок

  Єдиного електронного реєстру пенсіонерів в Україні немає – представник Пенсійного фонду

  Як пенсіонерки ходили до ЖЕДу "вибивати" опалення в оселях

  Стало відомо, коли українцям слід чекати на запуск накопичувальної пенсійної системи

  Бійці АТО можуть завчасно виходити на пенсію – Рада ухвалила закон

  5 канал - трансляція наживо