https://politeka.net/

З 1 січня автівки можуть здешевшати на 20% – ЗМІ

  Це станеться у разі, якщо у ВР підтримає законопроект про скасування ПДВ

  У Верховну Раду внесено законопроект №5401, який передбачає скасування ПДВ на більшість товарів вже з 1 січня 2017 року, що призведе до їх здешевшання. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на видання "Автоцентр".

  Передбачається, що у разі прийняття документу, автомобілі подешевшають на 20%. Як стало відомо, 21-22 листопада законопроект направили на розгляд до профільних комітетів.

  "Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить чимало товарів, зокрема  автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються порівняно з сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів", – йдеться в повідомленні.

  Так, законопроект пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.

  Зазначимо, що такі країни, як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить лише 2,6-8%, в Японії, Сінгапурі, Тайвані, Малайзії – від 3 до 6%.

  Дивіться також: Як законно їздити на нерозмитненому авто – поради від ДФС

  Попередній матеріал
  Економічних підстав для падіння гривні в Україні немає – Данилишин
  Наступний матеріал
  Невідомі здійснили потужну кібератаку на сайт Єврокомісії

  Як законно їздити на нерозмитненому авто – поради від ДФС

  Відсьогодні вживані імпортні авто стануть дешевшими