5 канал

Як законно їздити на нерозмитненому авто – поради від ДФС

Заступник директора департаменту організації митного контролю ДФС розповів про схему, за якою можна їздити на нерозмитненому авто

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" сказав заступник директора департаменту організації митного контролю ДФС Євген Сафонов, обговорюючи питання нерозмитнених автомобілів з генеральним директором Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олегом Назаренком.

"Ми пропонуємо схему. Якщо громадянин України хоче тимчасово ввезти на територію України транспортний засіб з іноземною реєстрацією – перше, цей транспортний засіб має бути на обліку в іноземній державі обов'язково. Друге, громадянин України має технічний паспорт, заїжджає на цьому автомобілі. І ми запропонували – громадянин України заповнює митну декларацію і декларує свій автомобіль у режимі тимчасового ввезення. При цьому йде щомісячна сплата грошових коштів у бюджет України – відсоток від суми митних платежів", – пояснив Сафонов.

Повну версію розмови дивіться у відео.

Нагадаємо, останнім часом власники нерозмитнених авто перекривають міжнародні траси, вимагаючи, щоб їм дозволити їздити в Україні на своїх автівках не менше року, а не виїжджати кожні 5 днів за кордон. Саме з такою вимогою активісти перекривали міжнародну трасу Чернівці-Порубне, яка веде до пункту пропуску в Румунію.

Попередній матеріал
Україна надала Гаазькому трибуналу всі докази причетності колишнього режиму до злочинів проти Майдану – Петренко
Наступний матеріал
Полторак зустрівся з президентом Пакистану: обговорили торгівлю боєприпасами та виготовлення озброєння
Теги:
Loading...
Мобільні групи та рейди автошляхами: як правоохоронці "відпрацьовують" нерозмитнені авто

Мобільні групи та рейди автошляхами: як правоохоронці "відпрацьовують" нерозмитнені авто

Експерт пояснив, як боротимуться з нерозмитненими авто

Експерт пояснив, як боротимуться з нерозмитненими авто