"Українське радіо" розпочало мовлення російською на Україну і європейську частину Росії

  Національна радіокомпанія України (НРКУ) та її творче об'єднання "Всесвітня служба радіомовлення України" (ВСРУ) розпочали мовлення російською мовою. На початковій стадії планується двогодинна програма, що складатиметься з актуальних новин, громадсько-політичних та культурно-освітніх програм.

  Про це 11 грудня повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.

  Як стало відомо, слухати російські передачі з Києва можна відтепер як в ефірі на частоті 1431 кГц, так і в мережі Інтернет з 17.00 до 19.00 за київським часом. Програми "Українського радіо" можна слухати на території України і у Росії. Потужний 800-кВт передавач забезпечує покриття в Україні та європейській частині Російської Федерації.

  "Інтернет-користувачі можуть слухати програми на сайті радіо.  Тут також публікується розклад програм російською мовою. До послуг користувачів також архів передач - їх можна прослухати в будь-який зручний для слухача час", - повідомили у Держкомтелерадіо.

  Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зазначив, що мережа іномовлення "розбудовується з метою формування позитивного іміджу України, інформування про міжнародне співробітництво, успіхи реформ, її інвестиційні та туристичні можливості".

  Попередній матеріал
  На Майдані відзначили 20-ту річницю російсько-чеченської війни
  Наступний матеріал
  У Києві будуть перейменовані ще 11 вулиць

  У Держкомтелерадіо зазначили, що створенню суспільного телебачення заважає відсутність закону

  Держкомтелерадіо просить ЗМІ не друкувати програми російських телеканалів

  Держкомтелерадіо ініціює заборону трансляції російської попcи в українському ефірі

  У Держкомтелерадіо просять українців не давати коментарів російським ЗМІ