med-rf.ru

У Держкомтелерадіо просять українців не давати коментарів російським ЗМІ

  У Держкомтелерадіо України просять українських громадян не надавати російським ЗМІ коментарів, інтерв'ю, інформаційних повідомлень, оскільки це може бути використано проти України. Про це йдеться в заяві директора департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдана Червака.


  Як зазначається, останнім часом почастішали звернення до Держкомтелерадіо України у яких повідомляється, що редакції російських телеканалів і друкованих ЗМІ звертаються з проханням до представників різних державних установ і громадських організації дати дозвіл на зйомку або отримати коментар щодо подій на Донбасі.

  "При цьому російські журналісти по-фарисейськи обіцяють бути максимально об'єктивними і не перекручувати фактів", - сказано в заяві.

  "У зв'язку з цим повідомляємо, що Росія не припиняла інформаційної агресії щодо України. Навпаки, з кожним днем інформаційні провокації російських журналістів стають дедалі нахабнішими. Їх мета - використати українських громадян для дискредитації Української армії, сил АТО, української влади. Російський інформаційний простір переповнений брехнею та інсинуаціями. Про об'єктивне висвітлення російськими ЗМІ подій Україні, зокрема, на Донбасі не може йти і мови", - підкреслив Червак.

  Відтак у Держкомтелерадіо просять громадян України, представників громадських організацій, державних установ утриматися від надання російським ЗМІ коментарів, інтерв'ю, інформаційних повідомлень, "оскільки все це може бути використано проти України та наших громадян".


  Попередній матеріал
  Кремль уже офіційно декларував намір ввести своїх "миротворців" на Донбас
  Наступний матеріал
  У справі вбивства мера Кременчука досі нема жодного підозрюваного
  Теги:
  Loading...