5.ua

Європейський інвестиційний банк готовий фінансувати переоснащення українських університетів

  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виявив готовність до інвестування у переоснащення українських університетів і професійних ліцеїв енергозберігаючими технологіями та обладнанням.
  Про це йшлося  11 серпня під час зустрічі Міністра освіти і науки Павло Полянського та представниками ЄІБ де обговорювались питання фінансування спільно розробленого проекту для українських університетів в галузі енергозбереження.  

  Згідно з повідомлення Міносвіти, передбачається, що спочатку до проекту будуть залучені 7 вищих навчальних закладів, що пройшли необхідні етапи підготовки і надали всі запитувані експертами Європейського інвестиційного банку показники. Інвестиції ЄІБ будуть залучені на перелаштування будівель в енергоефективні, а також – на реконструкцію і модернізацію науково-дослідних лабораторій, придбання наукового обладнання і реабілітацію університетських об’єктів.

  "На цьому етапі, аби розпочати реалізацію проекту, ще належить провести енергоаудит у залучених університетах", - зазначає прес-служба Міносвіти та науки України..  

  Під час зустрічі сторони також обговорили можливість започаткування аналогічного проекту для професійно-технічних закладів.  За словами представника Європейського інвестиційного банку Маріон Хьоніке, такий проект можна буде розпочати одразу після запуску вже розробленого для університетів.

  Раніше повідомлялось, що Україна отримала оснащений польовий госпіталь за підтримки міжнародних гуманітарних організацій.
  Попередній матеріал
  Укрзалізниця знову тимчасово змінила напрямки руху деяких потягів через Донбас
  Наступний матеріал
  В Криму можливе аварійне відключення електрики
  Loading...