5.ua

Укрзалізниця знову тимчасово змінила напрямки руху деяких потягів через Донбас

  У зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури на ділянці "Донецьк – Ясинувата" всі пасажирські поїзди далекого сполучення 12 серпня відправлятимуться зі станції Ясинувата через ділянку "Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова".
  Про це Укрзалізниця повідомляє на своєму офіційному сайті 12 серпня.

  Зокрема зазначено, що поїзд № 584 "Маріуполь – Київ" відправлятиметься із Маріуполя і прямуватиме за маршрутом" Волноваха – Камиш-Зоря – Запоріжжя".

  Також повідомлено, що "Донецька залізниця вживає усіх заходів для забезпечення безпеки пасажирських перевезень. Через бойові дій існують затримки поїздів, як при відправленні, так і по прибуттю".

  " Дані незручності виникають виключно через те, що доводиться в оперативному порядку коригувати графік, а іноді й маршрут прямування поїздів з метою забезпечення безпеки пасажирів і залізничників. Тому при плануванні поїздки звертайтеся за уточненням інформації в залізничні каси і довідкові служби вокзалів, а також слідкуйте за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни в графіку руху поїздів", - звернулись до пасажирів у відомстві. 

  Довідково. Відомство зазначає, що при поверненні проїзних документів на скасовані поїзди дальнього сполучення, пасажирам будуть повернуті кошти за придбані квитки в повному обсязі. Ті пасажири, які з об'єктивних причин не доїхали до станції призначення або здійснили посадку на іншій станції, можуть отримати повернення невикористаної частини вартості проїзного документа. Для цього треба звернутися в залізничну касу станції висадки/посадки, де на квитку буде поставлена ​​спеціальна відмітка.
  Попередній матеріал
  Геращенко оприлюднив список міліціонерів Донецька, які добровільно перейшли на бік ДНР та іхні зарплати
  Наступний матеріал
  Європейський інвестиційний банк готовий фінансувати переоснащення українських університетів
  Loading...