5.ua

В Криму можливе аварійне відключення електрики

  Кримська енергетична система попередила ДТЕК «Крименерго» про ремонт магістральної лінії Каховка-Джанкой, потужністю 330 кВ та можливі аварійні відключення електроенергії.


  Про це повідомляє прес-служба ДТЕК «Крименерго».

  Ремонтний лінії триватиме до 20:00 14 серпня.

  У відомстві зазначили, що відповідно до Положення про оперативно-технічні відносини між Кримською енергетичною системою та філією ДТЕК «Крименерго» під час їх взаємодії в умовах паралельної роботи за необхідності (наприклад, порушення в роботі магістральних ліній) диспетчер Кримської енергетичної системи може вимагати від ДТЕК «Крименерго» застосувати графіки аварійних відключень (ГАВ) у тому чи іншому обсязі для зниження рівня енергонавантаження на півострові.

  «У цьому випадку після усунення неполадок Кримська енергетична система також дає вказівку ДТЕК«Крименерго» про скасування введення ГАВ і застосування стандартної схеми енергозабезпечення, – йдеться в повідомленні відомства.

  За інформацією прес-служби, на даний момет у ДТЕК «Крименерго» зберігається звичайний режим роботи. Енергопостачальник продовжує проводити планові роботи згідно із затвердженим графіком.


  Попередній матеріал
  Європейський інвестиційний банк готовий фінансувати переоснащення українських університетів
  Наступний матеріал
  Після смерті Робіна Вільямса вийде чотири фільми з його участю
  Loading...