Європейські волонтери стерилізували в Україні більше 6 тис. безпритульних тварин

  Понад 6 тисяч безпритульних собак та котів стерилізували в Україні за три місяці. Це у кілька разів більше, ніж зазвичай. Операції проводили фахівці міжнароднрї благодійної організації "Чотири лапи" у Києві, Львові, Донецьку, Запоріжжі та Луцьку.

  Три місяці з безпритульними чотирилапими працювали 150 ветеринарів та кілька сотень волонтерів. Фінансувала акцію благодійна організація, яка звітувала про витрати у 750 тисяч євро. Щоб стерилізовані тварини не стали жертвами садистів, активісти вимагають від Міністерства екології встановити контроль за безпритульними тваринами. Чиновники ж стверджують: стежити - не їхня робота, але можуть розробити закони, які б встановлювали відповідальність за знущання над тваринами.

  Дмитро Мормуль, заступник міністра екології та природних ресурсів: "Есть внесенные изменения, и постоянно они идут народными депутатами, что касается усиления санкций по отношению к людям, которые так себя ведут по отношению к животным. Мы в этом году запланировали выделение денег на строительство собачников в коммунальной собствености и они двигаются".

  Амір Халіл, керівник проекту "Чотири лапи" в Україні: "Хоч українська влада нам і не допомагала, нас підтримували звичайні люди. Хтось приносив тварин, забирав їх додому, хтось просто пригощав кавою чи водою. Ми сподіваємось - наші зусилля не будуть марними і ці тварини зі спеціальними чіпами будуть жити. Завдання людей - їх захистити".

  Попередній матеріал
  Українців закликали не звертатись до сумнівних посередників для отримання віз
  Наступний матеріал
  Найбільше в історії знеструмлення в Індії
  Теги: