Українців закликали не звертатись до сумнівних посередників для отримання віз

  Не користуватися послугами сумнівних посередницьких фірм для отримання туристичних або бізнес-віз закликають громадські активісти.

  За словами фахівців, кількість нелегальних служб на ринку отримання віз постійно зростає. Здебільшого недобросовісні посередники пропонують прискорити або здешевити процес подачі документів. Втім, найчастіше це тільки відмивання коштів, а візи, отримані через такі структури, нерідко не дають права на в`їзд до тієї чи іншої країни. Щоби убезпечити себе від шахрайства експерти радять звертатися безпосередньо до консульств або візових офісів і докладно вивчати інформацію про порядок видачі візи.

  Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва: "Найбільш поширена схема - це фальсифікація підстав для отримання візи, але дуже багато схем не могли би існувати, якби з боку певної частини консультських співробітників не існував оцей, умовно скажемо, зелений коридор для певних людей".

  Ірина Сушко, голова громадської ініціативи "Європа без бар`єрів": "По суті йде мова про діяльність, яка межує з кримінальною відповідальністю і в даному випадку, швидше всього, таку відповідальність може нести як той, хто допомагає виготовляти такий документ, так само і нестиме відповідальність заявник".

  Попередній матеріал
  Київське "Динамо" оголосило про підписання чергового новачка - Тайє Тайво
  Наступний матеріал
  Європейські волонтери стерилізували в Україні більше 6 тис. безпритульних тварин
  Теги: