речник Міжнародного пісенного конкурсу Речник Речник Речник Речник "Євробачення-2017" Павло Шилько
речник Міжнародного пісенного конкурсу Речник Речник Речник Речник "Євробачення-2017" Павло Шилько 5.ua

Євробачення-2017: чи продумали організатори умови для людей з обмеженими можливостями

За словами офіційного речника Євробачення, волонтери конкурсу підготовлені в тому числі і до допомоги людям з обмеженими можливостями

Волонтери пісенного конкурсу Євробачення 2017 зможуть допомогти людям з обмеженими можливостями. Про це у четвер, 27 квітня, розповів офіційний речник Євробачення Павло Шилько в ефірі "Час: Online" на сайті 5. UA. За словами Павла Шилька, допомога туристам із обмеженими можливостями входила в інструктаж волонтерів.

Як розповів Павло Шилько, на арені є всі умови для людей з обмеженими можливостями.

"Є 50 місць для людей з обмеженими можливостями. Це зроблено за міжнародними стандартами.  Там є певна формула, в рамках якої вираховується кількість людей з інвалідністю, яка має бути на певну кількість місць. Тому, в рамках нашої арени в МВЦ, де все буде проходити, кількість ця складає 50 місць, вони всі є, окрім того зроблені спеціальні пандуси. І навіть деталі – на стільки все пророблено, що на кожну людину виділено 1, 20 метрів. Тобто загалом 2, 40 метрів, щоб люди могли проїхати, не заважаючи один одному, в різних напрямках. Тому це все абсолютно продумано, це один з головних моментів, це всі розуміють і все це вже є", - додав Павло Шилько.

Варто зазначити, що в ефірі "Час:Online" на сайті 5.UA офіційний речник Євробачення в Україні Павло Шилько розповів, що цьогоріч у конкурсі буде задіяна найдовша екранна технологія за всю історію конкурсу.

Попередній матеріал
"Єдині правила по всій країні": Як українці проїждатимуть кругові перехрестя
Наступний матеріал
В Україні провели унікальну операцію: кардіохірурги створили штучний порок серця – відео
Loading...

Гройсман на ревізії МВЦ: Україна готова до проведення Євробачення-2017

Не кокошник: речник Євробачення розповів про ідею дизайну сцени

Момент істини: речник Євробачення розповів, чи готова столиця прийняти іноземних гостей