facebook.com/eurovision2017kyiv

Момент істини: речник Євробачення розповів, чи готова столиця прийняти іноземних гостей

  • Live
Офіційний речник Євробачення Павло Шилько в ефірі "Час: Online" на сайті 5.UA розповів про підготовку до пісенного конкурсу

У четвер, 27 квітня о 15:45 в ефірі "Час: Online" на сайті 5.UA офіційний речник Євробачення Павло Шилько відповів на запитання читачів та розказав про те, як проходить підготовка столиці до Євробачення і скільки коштів потрібно для її завершення.

Також речник Євробачення розказав про те, як та де столиця буде приймати іноземних гостей, чому організаторам потрібна допомога волонтерів, чому так швидко розкупили квитки на конкурс і чи будуть виділені додаткові квитки для охочих спостерігати за конкурсом не з екранів телебачення.

Довідка:

facebook.com/eurovision2017kyiv

Павло Шилько - офіційний речник Євробачення-2017.

Український радіо- та телеведучий, конферансьє, генеральний продюсер національної музичної премії YUNA. Павло Шилько з Євробаченням із самого початку участі нашої країни в міжнародному пісенному конкурсі. Так, у 2003-му він коментував конкурс на Першому національному, був консультантом конкурсанта від України Олександра Пономарьова. У 2004-му оголошував результати голосування наших телеглядачів. А у 2005-му у парі з Машею Єфросініною вів на сцені 50-й конкурс Євробачення, а також був одним з організаторів, готував сценарій шоу. Також він був консультантом та співавтором конкурсних пісень Тіни Кароль та Вєрки Сердючки. У 2009-му Павло Шилько вів українську вечірку учасниці від України Світлани Лободи в Москві, а в 2010-му – працював консультантом конкурсантки від Азербайджану співачки Safura.

Попередній матеріал
Британія може приєднатися до військових США в разі нової хіматаки в Сирії
Наступний матеріал
Лінкявічюс: Європа повинна взяти відповідальність за успіх України
Loading...

Євробачення 2017: букмекери визначили трьох фаворитів конкурсу

Експеримент на інвалідному візку: чи готова столиця прийняти гостей з обмеженими можливостями

За 26 років в Україні не побудовано жодної арени, яка була би здатна прийняти більше 10 тис осіб – Недзельський