УЄФА

Євро-2016: Україна програла Північній Ірландії

Перед матчем букмекери вважали Україну фаворитом зустрічі

Сьогодні, 16 червня, в Ліоні на "Стад де Люм'єр" пройшов поєдинок між збірними України та Північної Ірландії. Матч вийшов напруженим – обидві команди демонстрували волю до перемоги і влаштовували гольові моменти біля воріт одна одної. Однак, попри індивідуальну майстерність, на думку оглядачів, українська збірна не продемонструвала у зустрічі належного рівня організації – і це наприкінці першого тайму відчув суперник, створивши низку гольових моментів біля воріт П'ятова.

На початку другого тайму ірландцям вдалось реалізувати свою тимчасову перевагу – на 49-й хвилині забито перший гол. Гру ненадовго перервав град, однак після повернення на поле картина не змінилась: українці створювали гольові моменти біля воріт супротивника, однак зламати тенденцію не змогли. Зрештою, на 6-й хвилині доданого часу острів'яни забили другий гол. 2:0 на користь Північної Ірландії.

Такий результат гри вже прокоментував Президент України. У своєму Facebook Петро Порошенко запевнив, що Україна вірить у національну збірну і побажав перемоги у поєдинку з Польщею.

Як повідомляв 5.ua, 13 червня 2016 року українська збірна з честю програла Німеччині на Євро-2016. 2:0 – Україна зазнала поразки у цьому матчі, але виглядала збірна у поєдинку з чемпіоном світу цілком достойно.

Троє російських фанатів потрапили до французької тюрми через насильства на Євро-2016