Євро-2016: англійські та уельські фани об'єднались для відбиття нападу росіян у Ліллі

  Росіяни атакували уболівальників Англії та Уельсу, які очікували на матч своїх збірних

  Російські "ультрас" напали на англійських та уельських уболівальників в Ліллі у другій половині дня, попри погрози УЄФА про штраф і можливе усунення їхньої країни від Євро-2016. Подробиці інциденту оприлюднила Daily Mail.

  За даними видання, "гіпер-агресивні" російські фанати намагалися спровокувати на бійку англійських уболівальників, які перебували в барі біля центрального залізничного вокзалу міста Лілль, і почали кидати у них стільці. За свідченнями очевидців, щонайменше одна людина серйозно постраждала – на місці подій один чоловік помічений на землі без свідомості. Для відбиття нападу фани Англії та Уельсу об'єднались, тож росіяни не наважились переходити до ще більш радикальних дій. Очевидці кажуть, що британці почали кидати стільці у відповідь, але ситуацію заспокоїло прибуття озброєних поліціянтів.

  Зазначається, що ситуація спалахнула попри те, що сьогодні збірні Англії і Уельсу сьогодні зустрічаються у Ленсі, а Росія зі Словаччиною в Ліллі – між містами 37 кілометрів.

  Футбольний союз Росії раніше отримав повідомлення про санкції після масових заворушень, використання феєрверків та пропаганду расизму в Марселі, де в суботу збірна РФ зіграла внічию з Англією. УЄФА відтермінував рішення про дискваліфікацію збірної РФ до кінця турніру. Однак таке призупинення буде знято, якщо інциденти подібного характеру траплятимуться надалі.

  Тим часом, озброєні представники французької поліції затримала на під'їзді до Лілля автобус іще з 43-ма російськими фанами. Після цілого дня протистояння і суперечок їх затримали.

  Попередній матеріал
  Міжнародний день донора: в Україні рекордно знизилася кількість бажаючих здати кров
  Наступний матеріал
  У столиці попрощалися із бійцями ДУК "Правий сектор", які загинули під "Бутівкою"

  У Франції заарештували 43-х росіян – начебто через смерть британського фана

  У Франції поліція затримала автобус з футбольними фанами РФ

  У готель до російських фанатів приїхала з перевіркою французька поліція

  Євро-2016: У МЗС радять українцям "не піддаватися на гібридні провокації російських фанатиків"