"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" Facebook

Євгена Кравцова призначено головою правління АТ "Укрзалізниця"

В "Укрзалізницю" Євген Кравцов прийшов у 2015 році на посаду радника генерального директора

Кабінет Міністрів України призначив Євгена Кравцова головою правління акціонерного товариства "Укрзалізниця". Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 10 січня, повідомляє сайт компанії.

"Глобальне завдання – перевезти все, що вироблене на внутрішньому ринку. Нам необхідно отримати від Укрзалізниці більш якісний сервіс. Даємо мандат Євгену Кравцову на формування професійного правління", – наголосив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Слід зазначити, що голова наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Шевкі Аджунер позитивно оцінив урядове рішення про призначення Кравцова головою правління товариства та висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям наглядової ради та правління компанії в найкоротші строки буде затверджено стратегію розвитку та здійснено невідкладні кроки з її реалізації.

Довідково, в "Укрзалізницю" Євген Кравцов прийшов у 2015 році на посаду радника генерального директора. Пізніше працював директором (з реформування, майнової та правової політики) "Укрзалізниці", начальником департаменту реформування та корпоративного розвитку "Укрзалізниці", членом правління ПАТ "Укрзалізниця", в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця", а також першим заступником міністра інфраструктури України – головою наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця". У серпні 2017 року Євген Кравцов повернувся до "Укрзалізниці" та виконував обов’язки голови правління товариства.

Попередній матеріал
Порошенко отримав від Філарета орден Андрія Первозванного
Наступний матеріал
Томос про автокефалію ПЦУ вже повернули в Україну – Порошенко
Loading...

Перше засідання Кабміну в новому 2019 році – відео

Коболєв: "Якщо гроші не потрапляють на рахунок споживача і він не може ними вільно користуватися, це не монетизація субсидій"

Програму "Доступні ліки" доповнять новою послугою

Ощадбанк не стягуватиме комісії із субсидіантів – Кабмін

Нагадує події в "Східному експресі": Омелян про падіння полиці і важке травмування в потязі УЗ

Із 2020 року в колоніях та СІЗО змінять норми харчування