фото із соцмереж

ЄС надасть Україні 60 млн євро на розвиток прикордонного співробітництва

  Кабмін ухвалив розпорядження, що дозволить укласти з Європейською комісією угоду про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва

  У рамках програми "Україна – Румунія 2014-2020 роки" Євросоюз надає українському уряду допомогу у розмірі 60 млн євро для розвитку прикордонного співробітництва. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

  Уряд ухвалив розпорядження, що дозволить укласти з Європейською комісією угоду про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва "Україна – Румунія 2014-2020 роки". Угодою передбачена реалізація за рахунок грантової допомоги ЄС спільних проектів країнами-учасницями програми в напрямках "підтримки місцевої культури та збереження історичної спадщини, підтримки освіти, досліджень та інновацій, викликів у галузі безпеки та охорони правопорядку, поліпшення інфраструктури прикордонних регіонів". Загальний бюджет програми - 60 млн євро.

  У Кабміні очікують, що виконання програми прикордонного співробітництва сприятиме "ефективному і взаємовигідному співробітництву прикордонних регіонів України та Румунії шляхом реалізації спільних проектів; обміну досвідом та кращими практиками між країнами-партнерами у різних сферах для сприяння вирішенню загальних проблем розвитку".

  Також відзначається, що це сприятиме залученню додаткових ресурсів для збалансованого розвитку і підвищенню конкурентоспроможності прикордонних регіонів України та реалізації ініціатив місцевих громад в Україні.

  Нагадаємо, сенат США схвалив виділення $350 млн на військову допомогу Україні.

  Попередній матеріал
  Юнак, якого змусили за їжу та цигарки працювати на бойовиків, повернувся до мирного життя – відео
  Наступний матеріал
  У Бельгії поліція затримала 10 підлітків, які планували теракти на католицьке Різдво
  Теги:
  Loading...

  Сенат може затвердити $350 млн на військову допомогу для України вже цього тижня

  Нижня палата Конгресу США схвалила виділення військової допомоги Києву у розмірі $350 млн

  Керрі: США виділять Україні $23 млн гумдопомоги для жителів Донбасу

  Уряд Гройсмана очікує цьогоріч отримати $12 млрд фіндопомоги