5 канал

Якісні зміни в житті українців залежать від безвізового режиму найменше – Смілянський

Зміни залежать від економічних реформ

Від України в питанні надання безвізового режиму вже нічого не залежить. Про це в ефірі "5 каналу" заявив експерт ГО "Майдан закордонних справ" Юрій Смілянський.

Він наголосив: "Були певні вимоги до України, які вона повинна була виконати. Ці вимоги начебто виконані. І тепер ЄС має прийняти відповідне рішення… Від України в даному випадку вже нічого не залежить".

"24 листопада – це чергова дата і обіцянка, що ось настане дата і все зміниться одразу. Всі отримають безвіз і одразу життя якісно зміниться. Але ж це не так. Життя в Україні та якісна зміна, на яку очікують українці, найменше залежить від безвізового режиму, якщо не розраховувати, що побіжать жити у Європі. Це залежить від змін у економіці, які мають відбутися в системі відносин у державі в цілому і в економіці, як частині цих відносин, які дійсно, якщо будуть наближені по базовим цінностям до моделі, за якою сьогодні живе західний світ, тоді дійсно народ України може відчути ці зміни", – сказав експерт.

Як повідомляв 5.ua, голова Європарламенту Мартін Шульц заявив, що Європарламент готовий запровадити безвіз для українців.

Попередній матеріал
Експерти прокоментували скандальне опитування школярів в Одесі
Наступний матеріал
Дестабілізація в Україні вигідна якраз п'ятій колоні – нардеп

Ухвалення безвізу для України гальмують три країни – ЗМІ

Порошенко заявив, що очікує на прогрес у питанні "безвізу" для України до 24 листопада

Рада ЄС підтримала ухвалення рішення щодо безвізу для України

Клімкін оцінив шанси України на отримання безвізу до 24 листопада

ВР звернеться до Європейської Ради із вимогою запровадити безвізовий режим - Геращенко

5 канал - трансляція наживо