Школа, учні, вчителі
Школа, учні, вчителі Depositphotos

Як зробити безпечнішим навчання в школах під час пандемії COVID-19 – лікар-інфекціоніст

  Читайте по-русски
  На носіння масок сподіватися не варто, зазначає лікар

  Важливими елементами безпечного перебування в закритих приміщеннях є регулярне провітрювання та вологе прибирання, вважає лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта. Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

  "Ми повинні пам'ятати, що вірус не передається з повітря, він передається від хворої людини. Найбільша кількість заражень можлива, коли люди проводять багато часу разом. Діти перебувають у закритому приміщенні, тому важливо забезпечити доступ свіжого повітря і ретельне прибирання приміщень, це вбереже дітей не тільки від коронавірусу, а й від респіраторних захворювань. Ну і слід також пам'ятати про вакцинацію проти грипу", – сказав лікар.

  Також інфекціоніст зазначив, що навчання у школах великих міст буде більш небезпечним, ніж у селах.

  "Кабінет Міністрів чітко вказує, коли в цілому закривати школи. Але якщо ми говоримо про підходи, то можна звернути увагу на таке: у сільській місцевості, найімовірніше, буде безпечніше, ніж у містах, обласних центрах. Найбільшу увагу потрібно звернути на ті міста, де живе велика кількість людей", – говорить Курпіта.

  На його думку, на носіння масок сподіватися не варто, адже діти не будуть дотримуватися цього правила: "Я б ще попрацював над цією ситуацією, і, можливо, в наступні п'ять днів дав чіткі рекомендації по масках", – додав він.

  Нагадаємо, у МОН оприлюднили нові вимоги до навчальних закладів із 1 вересня.

  Попередній матеріал
  Давоський форум перенесли на літо через пандемію коронавірусу
  Наступний матеріал
  Гончаренко розповів, на кого з іноземців не поширюватиметься заборона на в'їзд до України
  Loading...