Владімір Путін
Владімір Путін Shutterstock

Як жадібність Путіна зіграла на руку США: речник InformNapalm відповів на запитання глядачів "5 каналу"

Читайте по-русски
Все завдяки тому, що Кремль укотре "нахімічив" із цінами на газ

Росія спланувала підвищення вартості газу, але виграла не вона, а її одвічний опонент – Сполучені Штати. Так речник InformNapalm михайло Макарук у студії програми "Час: Online" відповів на питання глядача "5 каналу" про те, чи були маніпуляції РФ із ціною на газ здійснені для демонстрації можливості ОДКБ після провалу у війні з Азербайджаном.

"Підвищення ціни на газу було сплановане Росією. За рахунок зниження кількості видобутку і транзиту до країн Європи. Ми ж не купуємо газ у Росії, ми купуємо його на біржі з європейського хабу. Хто виграв у всіх цих підвищеннях цін на газ? Америка, яка зловила джек-пот – побачила максимальну ціну і 35 танкерів зі зріджених газом послала в Європу і заробила просто куш на цій біржі", – зазначив Михайло Макарук.

Повний випуск програми дивіться за посиланням.

"Що таке ця біржа? Є країни, які відсилають запит: скільки чого вони хочуть купити. Є експортери газу – в Європі це в основному Норвегія, Великобританія, Росія, країни Північної Африки. І хаби. Й американці так дивились і кажуть: "У нас судна всі готові? – Так. – Запускай!". І заробили найбільше грошей. Тобто тут Росії мають подякувати Сполучені Штати за значні вливання коштів у їхню економіку", – пояснив він.

Як повідомляв 5.UA, голова МЗС Німеччини пояснила, чому зупинено сертифікацію "Північного потоку-2".

Нагадаємо, у грудні 2021 року німецький регулятор повідомив, що "Північний потік-2" не запустять до середини наступного року.

Попередній матеріал
"А ви точно опозиціонер?": чому українці здійснили революцію, а в казахів і білорусів не вийшло – речник InformNapalm
Наступний матеріал
Долар подорожчав: як це пояснюють економісти та що радять українцям
Loading...