Свято 8 березня
Свято 8 березня google.com.ua

Як в Україні зміниться концепція святкування 8 березня – пояснення В'ятровича

  Перетворювати це свято на "день тортиків і букетиків" не варто

  Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що наразі все більше українців розуміють, що загальних свят з країною-агресором в Україні бути не може, і готові відмовитися від святкування, наприклад, 8 березня. Про це повідомляє видання "Главред".

  "Що стосується 8 березня, то я думаю, що українське суспільство готове відмовитися від традиції його святкування. Зокрема, тому, що все більше українців розуміє, що ми не можемо жити в одному ритмі з державою-агресором. Ця синхронність у святкуванні якихось дат з країною, яка намагається знищити нашу державу, є тим, що нас послаблює", – наголошує В'ятрович.

  Він також додає, що в молоді немає якоїсь ностальгії за такими святами, як 8 березня. Відтак, це свято змінить свій формат.

  "Не кажу, що 8 березня взагалі зникне з календаря, але думаю, що зміниться його ідея і концепція. Ми будемо говорити не про міжнародний жіночий день, а про день боротьби за права жінок, що є важливим для українського суспільства. Очевидно, в такому новому форматі абсолютно зайвим буде вихідний день, який перетворює це свято на "день тортиків і букетиків", – переконаний директор Українського інституту нацпам'яті. 

  Попередній матеріал
  "Це, безумовно, кінець": Белью оголосив про завершення кар'єри після поразки від Усика
  Наступний матеріал
  У МЗС гостро висловилися про "вибори" в ОРДЛО та їхні наслідки
  Loading...