Ринок нерухомості
Ринок нерухомості Shutterstock

Як ринок нерухомості київського регіону пережив 2020 рік і що буде далі

Читайте по-русски
У вівторок, 22 грудня, о 13:15 в ефірі "Час: Online" генеральний директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко розповість, яку нерухомість купували українці у 2020-му і які виклики стоять перед ринком житла

  1. Які трансформації відбулися на ринку нерухомості 2020 року та як із ними впоралася Будівельна група "Синергія"?
  2. Як змінились українці та їхня купівельна поведінка в 2020-му?
  3. Що вважаєте найбільшим викликом на своєму ринку? 

На ці та багато інших запитань у вівторок, 22 грудня, о 13:15 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" відповість генеральний директор Будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко.

Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок ефіру:

Про компанію. Окрім власної обслуговуючої компанії, під брендом "Синергія" об'єднали зусилля компанії різних напрямків – архітектурного, інженерного, сервісного та інших. Завдяки цьому виконується повний цикл будівельних та супровідних робіт. Результат такої роботи за 10 років – 4 тисячі квартир в семи житлових комплексах. 

Сьогодні БГ "Синергія" одночасно будує 12 будинків у трьох ЖК. За 10 років компанія ввела в експлуатацію 236 465 кв. м житла в 34 будинках.

Досягнення компанії та статус надійного забудовника визнані профільними та національними рейтингами.

"Синергія" проєктує та будує багатофункціональні житлові комплекси. Крім будівництва, у компанії піклуються про інфраструктуру навколо будинків та розвиток міста: реконструюють дороги, встановлюють зупинки громадського транспорту, облаштовують освітлення вулиць, відкривають супермаркети, допомагають облагороджувати парки. Не забувають про майбутнє дітей та комфорт батьків – збудували дитячий садок, зводять школу, обладнують дитячі майданчики та ігрові зони.

Ігор Оверко – генеральний директор Будівельної групи "Синергія". Має вищу юридичну освіту та успішну юридичну практику. 2010 року він та два його партнери заснували будівельну фірму "Синергія". 

Ігор Оверко
Ігор Оверковідкриті джерела

Активна громадянська позиція Ігоря Оверка відображається в підтримці важливих соціальних проєктів у київському регіоні: створення сучасного освітнього простору (за його ініціативи 2017 р. збудовано найсучасніший садок Київщини – "Колібрі", а 2019 року розпочато будівництво загальноосвітньої школи "Синергія"); допомога медичній сфері: 2020 року за підтримки Ігоря Оверка БГ "Синергія" долучилася до ремонту Ірпінської лікарні, що приймає хворих на COVID-19 (навесні за 2 тижні облаштували фасад лікарні, а наразі триває модернізація палат).

Попередній матеріал
Невідомі особи побили й пограбували міського голову Броварів
Наступний матеріал
Найчастіше обирають ялинки в горщику: у лісогосподарстві розповіли про передсвятковий ажіотаж
Теги:
Loading...