5 канал

Як паралімпійці виживають на зарплату 2 тис. грн

В Україні зарплата паралімпійців складає приблизно 2000 грн і після отримання гонорару за перемогу спортсмени продовжують отримувати зарплату в такому розмірі

"Якщо ви зможете подолати себе, тоді ви подолаєте будь-якого суперника", - наголошують паралімпійці. Про таке у суботу, 1 жовтня, о 20:25 та у повторі в неділю, 2 жовтня, о 00:20 говоритимуть з паралімпійцями Тарасом Дутко та Ольгою Свідерською.

"Ти не можеш знати, як буде далі. Сьогодні ти "на коні", ти призер, чемпіон і всі тебе пам'ятають – завтра ніхто не знає, що може трапитися. Дехто говорить, що паралімпійці йдуть у спорт, щоб заробити кошти, але річ не у грошах… Скажіть, будь ласка, де простий хлопець чи дівчина з обмеженими можливостями, на візку або ампутант, може реалізувати себе в житті, влаштуватися на роботу? Тому, це наша реалізація", - говорить Ольга Свідерська.

Тож не пропустіть: в суботу, 1 жовтня, о 20:25 в ефірі "5 каналу" й у повторі в неділю, 2 жовтня, о 00:20 та на нашому сайті за цим посиланням – ексклюзивне інтерв'ю з паралімпійцями Тарасом Дутко та Ольгою Свідерською. Згодом ви зможете ознайомитись із записом розмови у розділі "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
Тайсона Ф'юрі, який відібрав титул у Кличка, спіймали на вживанні кокаїну – ЗМІ
Наступний матеріал
Іпотерапія: як коні лікують дітей, коли традиційна медицина безсила

Паралімпійська чемпіонка Катерина Істоміна: Хочеться, щоб призові виплати паралімпійців зрівняли з виплатами олімпійців

Повернення додому: Як паралімпійці ламають шаблони можливостей

Тріумфальне повернення паралімпійців: привітати спортсменів до Борисполю прийшли бійці АТО