Маруся Звіробій
Маруся Звіробій фото із соцмереж

"Як не будемо зупиняти ворога – він через місяць може прибити саперною лопаткою" – Звіробій про "режим тиші"

Читайте по-русски
Без розвідки не можна передбачити дії ворожих диверсійних груп, каже ветеранка

Ветеранка російсько-української війни Маруся Звіробій пояснила, чим загрозливі для української армії умови "режиму тиші", що діє з півночі 27 липня. Ворог зможе безперешкодно підбиратися ближче до позицій ЗСУ, сказала вона в ефірі "ІнфоВечора" на "5 каналі".

"Яким чином ми стримуємо ту сторону? Ми бачимо, де вони вкопуються. Коли ми маємо право відкривати вогонь (до "перемир'я 27 липня – ред.)? Якщо ми бачимо, що з тієї сторони починають рити окопи до нас ближче, ми зобов'язані відкрити вогонь, щоб утримати їх, щоб вони не підійшли. Якщо нам заборонити першими відкривати вогонь, це значить, що вони без перешкод будуть вкопуватись до нас ближче, це означає ризик для наших бійців. Бо якщо раніше його можна було з кулемета дістати, і ми не будемо його зупиняти – то він може прибити саперною лопаткою просто через місяць, бо надто близько підійде", – каже Маруся Звіробій.

"Якщо ми лишаємо без очей, без коптерів, як ми будемо бачити, що вони роблять по ту сторону? Адже "та сторона", на відміну від нас, запускає ОБСЄ для моніторингу далеко не всюди. То ми під повним прицілом – а що відбувається по ту сторону, ми не знаємо. Розвідка теж заборонена. Як ми будемо знати, що підходить ДРГ, якщо очей у тебе немає, розвідки немає. Ти просто сидиш із автоматом і все. Це настільки скажений, невиправданий і злочинний ризик життями наших бійців... У нас такого не було ніколи за 6 років війни", – пояснює учасниця війни з Росією.

Нагадаємо, на думку заступника голови Ради резервістів Мирослава Гая, якщо президент пішов на поступки локальному терору – значить, може піти і на поступки Путіну.

Попередній матеріал
За 6 років ми ніколи не оголювали наш фронт і не залишали його "без очей" – Звіробій
Наступний матеріал
"Це не означає порушення перемир'я": реакція політиків на зірвання тиші та ставлення Кремля до домовленості
Loading...