кров здавали 5 канал

Як чиновники кров здавали: у МОЗ розпочалась акція для допомоги пораненим бійцям АТО

Попередньо взяти участь в акції зголосились 30 киян та кілька чиновників з самого міністерства

Сьогодні, 13 ,жовтня Міністерство охорони здоров'я відкрило двері для всіх охочих, хто хоче підтримати бійців, поранених у зоні проведення АТО. Небайдужі громадяни зараз мають можливість здати кров для поранених вояків. Таку акцію влаштували до прийдешнього Дня захисника Вітчизни, передає "5 канал".

О 10:30 відкрився мобільний пункт, у якому можна здати кров. До цієї акції вже долучилися представники Міністерства охорони здоров'я та прості українці, що попередньо записалися на процедуру здачі крові.

За попередніми даними, взяти участь у акції зголосилися близько 30 осіб, а представники МОЗ не записувалися, та кров зрештою здали.

Кров уже здав помічник міністра охорони здоров'я Костянтин Новицький. Він каже: "Здається, у всіх беруть однаково – 450 грамів. Прийшов сюди, тому що завтра День захисника (Вітчизни). На захід прибула станція, яка допомагає нам, щоб ми нікуди не їхали. Тобто нам зберегли час, що ми могли і здати, і нормально попрацювати".

Нагадаємо, зранку в ефірі "5 каналу" в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала небайдужих долучитися до заходів, присвячених святкуванню Дня захисника України, які будуть проводитися в МОЗ:

Попередній матеріал
Розгляд кримінального провадження п'ятьох екс-бійців спецпідрозділу "Беркут" – завершено
Наступний матеріал
Яценюк знову прибув на допит ГПУ у справі Євромайдану
Loading...

"Тепла Покрова для захисника": У Києві волонтери організували благодійну акцію

Кома, осколок у серці та штучний кровообіг: боєць, що пережив найтяжче, рветься на фронт

"Охматдит" шукає донорів крові

Донорська акція: в Києві звичайні студентки влаштували збір крові для малечі