У столиці вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  14 грудня у Києві відзначать День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

  Відповідно до документу, створено організаційний комітет з підготовки та проведення заходів, який очолив заступник голови КМДА Михайло Радуцький. До посадового складу комітету увійшли також представники профільних департаментів КМДА, громадських організацій "Прип’ять-Нова", "Союз Чорнобиль України" та голови районних держадміністрацій.

  Згідно із затвердженим планом заходів відзначення в Києві Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 12 грудня проведуть мітинг-реквієм біля меморіального комплексу "Пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії".

  В Оболонському районі 12 грудня на вул. Маршала Малиновського проведуть мітинг-реквієму біля пам’ятного знака Чорнобильської катастрофи. Також покладуть квіти до пам’ятного знака, який вшановує подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у Дарницькому районі на  вул. Архітектора Вербицького.

  Крім того, за сприяння профільних департаментів КМДА, районних державних адміністрацій, громадських організацій 14 грудня на просп. Миру відбудеться покладання квітів до Меморіального кургану героїв Чорнобиля на території церкви Святого Архангела Михаїла та пам’ятного знака "Воїнам Чорнобиля".

  "Також протягом грудня за сприяння районних державних адміністрацій, у столиці відбудеться низка інших заходів із вшанування жертв Чорнобильської трагедії, а також, проведуть зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у загальноосвітніх закладах", - зазначили у повідомленні прес-служби КМДА.

  Попередній матеріал
  У Генпрокуратурі анонсовано люстрацію ще 300 працівників
  Наступний матеріал
  Київська влада залучила пропозиції інвесторів на більш як 1 мільярд гривень - Кличко

  У Києві відбудеться яскрава новорічно-різдвяна програма - КМДА

  Київська влада залучила пропозиції інвесторів на більш як 1 мільярд гривень - Кличко

  Чорнобильці Київщини отримали 32 квартири [відео]

  На ЧАЕС завершено перший етап зворотного переміщення Арки нового "Укриття"