Виставка голубів в Ужгороді [репортаж, відео]

  Декоративні, екзотичні, високольотні та спортивні голуби. Цих птахів представили на виставці в Ужгороді. Уже втретє закарпатський клуб любителів голубів проводить цей захід, де можна не лише помилуватися красою пернатих, а й придбати їх.

  Півсотні порід декоративних, спортивних та екзотичних голубів показали на виставці. Кожна порода цих птахів, розповідають закарпатські голубівники, унікальна. На виведення нового виду селекціонери витрачають багато сил та років.

  А ось і спортивний голуб на ім`я Пікішний. Він - закарпатський чемпіон 2010-го року. Птах подолав відстань у тисяча шістсот кілометрів - з Дніпропетровська до Ужгорода. Наймолодший учасник виставки 17-ти річний В`ячеслав теж мріє, що його вихованці згодом зможуть дати фори чемпіону. Про його подвиги знає все.

  Коли спортивний голуб у дорозі – його власник завжди з хвилюванням очікує на повернення птаха, - кажуть голубівники. І додають - коли вони навідуються до своїх вихованців, ті  допомагають їм знімати стрес.

  На Закарпатті голубівники-колекціонери більше орієнтуються на Західні породи птахів. Причина – клімат та гірська місцевість. Такі умови Східним голубам не підходять. Тому в області активно ведеться селекція птахів - екзотичних дутишів, павичів та якобінців.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, 5 канал, Закарпаття


  Попередній матеріал
  На Кубі з`явиться швидкісний інтернет
  Наступний матеріал
  У Португалії обирають президента
  Теги: