Виставка екзотичних павуків стартувала у Харкові [репортаж, відео]

  Подивитися на екзотичних павуків, яких не зустрінеш на українських теренах, можна у Харкові. Кілька колекціонерів зібрали разом своїх улюбленців у місцевому зоопарку і влаштували тематичну виставку.

  Найбільше представництво на виставці мають павуки-птахоїди. Вони - пухнасті та великі, деякі у діаметрі до тридцяти сантиметрів. Їхня батьківщина - тропічні ліси. Харків`янин Олександр Колісник утримує їх у квартирі. Нині у його колекції близько двох тисяч членистоногих. На виставку приніс лише улюбленців. Каже клопоту з ними мало. 

  Олександр Колісник, колекціонер павуків: "Кормление занимает, конечно, много времени. Кормится паук индивидуально, поскольку живут они по одному. Открывается террариум, предлагается еда ему, террариум закрывается. Пауки не мусорят у себя, они сворачиват все объедки в шарик, и выносят обычно в дальний угол".

  Інший колекціонер, Владислав Ігнатенко, каже - любить за ними спостерігати. Про членистоногих може розповісти чимало. 

  Владислав Ігнатенко, колекціонер: "Съел паук какого-то паука – это настолько банально, это может быть внешне кажется для человека чем-то серьезным. На самом деле – это биология, это такие вещи, на которые не обращают внимания. Если самочка погибает от плохих условий - да, тогда обидно. Но ее никто не съедает, самец не может съесть самку".

  Відвідувачам виставки екзотичні павуки подобаються. Проте охочих тримати їх у себе вдома серед них не знайшлося.

  Юлія Капітонова, відвідувачка виставки: "Как-то страшновато, да, и уход за ним должен быть не меньше, чем за обычным котом или собакой".

  З кожним роком в Україні стає дедалі більше людей, які вирощують екзотичних павуків, розповідають колекціонери. Кажуть, у їхньому середовищі навіть найдорожчими екземплярами членистоногих прийнято обмінюватися, а не продавати їх.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На саміті НАТО не дійшли згоди щодо засобів повалення Каддафі
  Наступний матеріал
  В Києві відбувся спільний концерт Андруховича і польського рок-гурту [відео]
  Теги:
  Loading...