В Києві відбувся спільний концерт Андруховича і польського рок-гурту [відео]

  Юрій Андрухович почастував киян "Аперитивом". Так називається спільний концерт іменитого письменника і польського рок-гурту Карбідо, який відбувся напередодні у столиці.

  Андрухович декламував власну поезію під барабани, саксофони і бас-гітари. Серед глядачів були політики - меценат Петро Порошенко, фонд якого підтримав турне Андруховича фінансово, та колишній премєр-міністр Юлія Тимошенко. Лідер партії "Батьківщина" сиділа в першому ряду, а в її ногах влаштувалися прихильники Андруховича, яким не вистачило місць у глядацькій залі. Разом з поляками письменник видав уже два музично-поетичні альбоми - "Самогон" і "Цинамон". На черзі ще й третій, під назвою "Абсент". Композиції із цих збірок протягом тижня почують також Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Львів.  

  Юрій Андрухович, письменник: "Музикантом я себе не почуваю, співаком також, лідером гурту - тим більше. Я є, ну скажімо так, поетом цього гурту".

  Петро Порошенко, меценат: "Моя думка, що Андрухович не схожий ні на що. Він є дуже сучасний, дуже європейський, абсолютно нерадянський і дуже український".

  Попередній матеріал
  Виставка екзотичних павуків стартувала у Харкові [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Концерт Андруховича вперше відвідали українські політики [відео]
  Теги:
  Loading...