Артем Ситник
Артем Ситник НАБУ

Вищий антикорупційний суд виніс перший вирок – як відреагували в САП і НАБУ

Читайте по-русски
Вирок винесли щодо екссудді через декларування недостовірної інформації

Вищий антикорупційний суд визнав винною колишню суддю Апеляційного суду Дніпропетровської області Надію Посунсу в декларуванні недостовірної інформації. Це перше рішення Антикорупційного суду від початку його роботи. На це рішення позитивно відреагували керівники інших антикорупційних відомств, інформує "5 канал". 

Директор НАБУ Артем Ситник сказав: "Учора був уже вирок Антикорупційного суду. Він такий, досить пробний. Але якраз по брехні в декларації був засуджений суддя з Дніпра. Тобто, фактично Антикорупційний суд відкрив практику застосування цієї статті. Слава Богу, поки що Конституційний Суд її не скасував". 

Прокоментували перший вирок і в САП. Начальник управління процесуального керівництва  САП Андрій Довгань сказав: "Суд працює менше двох місяців, а вже є перший вирок по 366 зі значком 1 – "недекларування доходів". Виникало дуже багато запитань, чи буде та стаття дієва, чи будуть за цією статтею притягуватися до кримінальної відповідальності особи. Враховуючи, що злочин скоїв колишній суддя апеляційного суду, я вважаю, це серйозна особа і це знаковий вирок по такій статті". 

Як повідомляв 5.UA, Вищий антикорупційний суд виніс перший обвинувальний вирок вчора, 30 жовтня. 

Попередній матеріал
"Це посилює РФ і послаблює Європу": Зеленський відреагував на рішення Данії щодо "Північного потоку-2"
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – завершено
Loading...