вакцина Covishield
вакцина Covishield Shutterstock

Випадки тромбозу не пов'язані з вакцинацією препаратом AstraZeneca – ЕМА

  Читайте по-русски
  Європейське агентство з лікарських засобів не виявило зв'язку між вакцинацією та порушеннями згортання крові

  Між вакцинацією препаратами AstraZeneca (Covishield) та випадками тромбозу немає зв'язку – Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) не знайшло доказів, що вакцина викликає порушення згортання крові. Про це у Facebook повідомило Міністерство охорони здоров'я.

  "Наразі немає жодних ознак того, що вакцинація спричинила ці стани, які не вказані як побічні ефекти від цього препарату. Переваги вакцини продовжують перевищувати ризики", – йдеться в повідомленні ЕМА.

  В МОЗ зазначили, що Федеральний офіс безпеки в охороні здоров'я (BASG) Австрії також дійшов висновку про відсутність зв'язку між зафіксованими випадками тромбозу та вакцинацією, а канцлер Австрії Себастьян Курц заявив про готовність зробити щеплення, аби показати, що він довіряє цій вакцині.

  Нагадаємо, 15 березня в компанії AstraZeneca запевнили в безпечності своєї вакцини, якою прищепили вже понад 17 мільйонів людей у ЄС та Великій Британії.

  За даними компанії, станом на 8 березня в країнах ЄС і Британії зареєстровано лише 15 випадків тромбозу глибоких вен і 22 випадки емболії легеневої артерії серед тих, хто отримав щеплення.

  Попередній матеріал
  Світовий Конґрес Українців виключив з лав латвійську організацію за антиукраїнську діяльність
  Наступний матеріал
  На Донбасі загинув боєць ЗСУ: що про нього відомо
  Loading...