Вакцина
Вакцина Shutterstock

Ще одна європейська країна призупинила використання вакцини AstraZeneca

  Читайте по-русски
  Рішення було прийнято через раптову смерть чоловіка

  Італія призупинила використання вакцини AstraZeneca після чергового летального випадку. В італійському П'ємонті вилучили партію вакцини AstraZeneca після раптової смерті щепленого нею чоловіка. 57-річному вчителеві музики стало зле, і він помер наступного дня після вакцинації, передає "5 канал".

  Додаткові подробиці та обставини його смерті поки що не розголошують, але представники прокуратури вилучили понад 393 дози вакцини AstraZeneca. Минулого тижня до аналогічного кроку вдалися кілька муніципалітетів на Сицилії. Там невдовзі після щеплення раптово померли двоє чоловіків, але італійський уряд заявив, що прямого зв'язку між вакцинацією і смертю цих чоловіків немає.

  Тож імунізацію вакциною AstraZeneca не зупиняли. А от Ірландія, Данія, Болгарія, Норвегія, Нідерланди, Німеччина і Франція призупинили використання вакцини. Усе – через серйозні побічні ефекти, які може спричинити щеплення – це ризик виникнення тромбозу. AstraZeneca – вакцина британсько-шведського виробництва. Прем'єр-міністр Великої Британії переконаний, що препарат цілком безпечний.

  "Наш британський регулятор – один із найсуворіших і найдосвідченіших у світі. І там не бачать жодних причин призупиняти програму вакцинації будь-якою з вакцин, які ми використовуємо. Регулятор переконаний – усі вони високоефективні для зменшення ризику не лише шпиталізацій, а й серйозного перебігу хвороби і летальних випадків. Тому ми цілковито впевнені в цій програмі і надзвичайно приємно бачити, як вона розгортається у Великій Британії", – зауважив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

  Нагадаємо, Нідерланди призупинили використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca через повідомлення про можливі побічні ефекти від цього препарату. Рішення було ухвалено як запобіжний захід. 

  Попередній матеріал
  Молдова остаточно відмовила в наданні політичного притулку скандальному судді Чаусу
  Наступний матеріал
  Світовий Конґрес Українців виключив з лав латвійську організацію за антиукраїнську діяльність
  Loading...

  Нідерланди та Ірландія призупинили використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca

  У США вже зробили 100 мільйонів щеплень

  Іпотека від Зеленського, закон про колаборантів та нові вакцини від COVID – "Підсумки тижня"

  В Єврокомісії визнали, що стратегія ЄС щодо розподілу вакцин була помилковою

  Ляшко розповів, як щепитимуть людей 80+, яким складно пересуватися

  Ще чотири країни Євросоюзу поскаржилися на нерівномірний розподіл вакцин у межах блоку