Facebook / Прес-центр штабу АТО

ВР дозволила компенсацію на житло учасникам АТО

Рада також ухвалила постанову про вшанування героїв України – учасників АТО

Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє забезпечити реалізацію учасниками АТО та членами сімей загиблих бійців наданого їм державою права на отримання житлових приміщень. За ухвалення закону "Про внесення змін до додатків №3 та №7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо уточнення назви субвенції" проголосували 259 депутатів. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що необхідність ухвалення цього документа виникла з метою уточнення переліку осіб, які мають право на одержання грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. До них, зокрема, належать особи, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції; особи, які стали інвалідами І-ІІ групи внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення; членів сімей загиблих учасників АТО. 

Окрім того, ВР ухвалила в першому читанні законопроект "Про внесення змін до законодавчих актів з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов'язків військової служби". За ухвалення законопроекту №4995 проголосував 251 депутат, повідомляє "Укрінформ"

Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, законодавством не врегульовано питання щодо забезпечення житлом військовослужбовців, яких призвано на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Зокрема, не передбачено збереження за ними жилого приміщення, яке вони займали до призову під час мобілізації.

Також Рада сьогодні ухвалила постанову "Про вшанування героїв України та інформування громадян України про подвиги українських військових". Даною постановою передбачено рекомендувати Міністерству освіти та науки України у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах всіх форм власності облаштувати інформаційно-меморіальні стенди про героїв України – учасників АТО та їхні подвиги в ході захисту України від збройної агресії РФ. Постановою також рекомендовано органам місцевого самоврядування, зокрема, перейменовувати вулиці на честь героїв.

Як повідомляв 5.ua, 23 січня 2017 року Президент відзначив держнагородами більше 40 бійців АТО та двох військових лікарів. 

Дивіться також фото за темою:

Бліндаж на передовій: як морпіхи звели укріплення під боком у бойовиків

Бліндаж на передовій
/
Бліндаж на передовій
Бліндаж на передовій
/
Бліндаж на передовій
Бліндаж на передовій
/
Бліндаж на передовій
Бліндаж на передовій
/
Бліндаж на передовій
Бліндаж на передовій
/
Бліндаж на передовій
Бліндаж на передовій
/
Бліндаж на передовій

Попередній матеріал
У Києві невідомі на іномарці "підрізали" ВАЗ та викрали з нього 1 мільйон гривень
Наступний матеріал
Після Brexit і Трампа: Bloomberg назвав наступне потрясіння для світової спільноти
Loading...

ВР дозволила виділити землю Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні

Уряд виділив 114 млн грн допомоги постраждалим та сім'ям загиблих під час Євромайдану

Спецоперація КОРД та поліції в Києві: затримано коронованого у Москві злодія в законі