peoplesproject.com

Волонтери взялись допомагати українським бойовим плавцям

Бойові плавці виконують під водою поставлені завдання. Водолазні команди можуть працювати і у прісних, і в солоних водах

Волонтери оголосили про відкриття в Україні проекту "Школа військових водолазів" і створили яскравий мотиваційний відеоролик. Про це йдеться у повідомленні Центру волонтерів "Народний проект" у Facebook.

Волонтери зазначили: "У Криму ми втратили майже все: академія ВМС, державний океанаріум, новітня водолазна техніка - все залишилось в руках російських окупантів... Після анексії Криму Росією вони не стали служити окупантам і залишилися вірними Україні. Вони - група спеціальних дій на воді морської охорони. Саме їх дуже бояться російські окупанти. Давайте разом зробимо їх відомими на всю країну!" 

У повідомленні йдеться про те, що тепер тренування особового складу до належного рівня проводять безпосередньо в підрозділах, використовуючи дуже обмежені наявні ресурси.

"Бракує всього - спорядження, досвідчених викладачів, матеріальної бази. І замість того щоб постійно кричати "зрада" і "все пропало" - ми разом з вами беремо і робимо! Отже, оголошуємо про відкриття проекту "Школа військових водолазів", - йдеться в повідомленні.

Волонтери наголосили, що ті, хто не пішов прислужувати російським окупантам, дуже сподіваються на підтримку. Для того щоб Україна дізналася про бойових плавців більше, волонтери змонтували яскраве і пізнавальне відео.

Більше інформації про проект можна дізнатися на його сторінці у мережі.

Як повідомляв 5.ua, 8 березня волонтери створили яскравий кліп про українських жінок-воїнів.

Попередній матеріал
Розенко: Мінфін перевірить правомірність соцвиплат переселенцям і жителям окупованого Донбасу
Наступний матеріал
НБУ пом’якшує вимоги щодо докапіталізації для малих банків
Теги:
Loading...

Волонтери зняли відео на захист Скверу Небесної Сотні у Києві

Волонтери передали снайперам-морпіхам приціли на чверть мільйона

Вінницький військовий шпиталь отримав подарунок від волонтерів

Дніпропетровські волонтери розробили новий дизайн форми для бійців АТО

"Наші їх буквально шаткували" – журналісти і волонтери публікують кадри з місця важких боїв у Авдіївці

Волонтери привітали батальйон ім. Кульчицького із Днем народження