informnapalm.org

Волонтери InformNapalm ідентифікували 44 зразки зброї РФ на Донбасі – інфографіка

Йдеться про порівняно нові зразки техніки, взяті на озброєння у Росії протягом 2004-2015 років

Міжнародна група розслідувачів InformNapalm ідентифікувала вже 44 типи озброєння та спецтехніки країни агресора на сході України. Про це повідомив засновник проекту InformNapalm Роман Бурко на сторінці у Facebook

"За 6 місяців розвідники спільноти InformNapalm розширили базу даних на 11 типів військової техніки і озброєння. З 33 до 44 типів. Це найбільша база даних, яка підтверджена фактами OSINT-досліджень. Працюємо далі. Слідкуйте за оновленнями", – написав Бурко.

Як зазначається у дослідженні InformNapalm, йдеться про порівняно нові зразки техніки, взяті на озброєння у РФ протягом 2004-2015 років.

Із базою даних детальніше можна ознайомитися за посиланням.

Зауважимо, що попереднє розслідування InformNapalm містило інформацію про 33 типи озброєння РФ. Тоді розслідувачі наголошували, що присутність вказаного у звіті озброєння та техніки на окупованій території Луганської та Донецької областей "прямо вказує на російський слід їхнього походження".

informnapalm.org

Тоді ж говорилося, що використання російської новітньої військової техніки на Донбасі "не є масовим явищем і має скоріше характер випробувань".

"Більша частина виявлених комплексів належить до засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) та радіоелектронної розвідки (РЕР). Такі типи озброєння можуть обслуговуватися лише кваліфікованими спеціалістами, тому передача цієї техніки бойовикам незаконних збройних формувань неможлива. Обслуговування проводиться кадровими російськими військовослужбовцями", – зазначили розслідувачі раніше.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Повний арсенал доказів": що залишили ворожі диверсанти після бою у Красногорівки – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Нафтогаз" при збереженні темпів закачування накопичить до зими 16 млрд куб. м газу – Вітренко
Наступний матеріал
Дивовижне місячне затемнення - відео
Loading...