president.gov.ua

Порошенко: На закупівлю новітньої техніки і озброєння спрямують 1,6 млрд грн

Буде налагоджено, зокрема, виробництво бронетехніки, включаючи танки "Оплот" і ракети

Президент Петро Порошенко заявив, що 1,6 млрд грн буде спрямовано на закупівлю новітньої техніки та озброєння. Про це він сказав на засіданні Ради національної безпеки і оборони, повідомили у прес-службі глави держави.

"В тому числі буде налагоджено виробництво новітньої бронетехніки, включаючи танки "Оплот", налагоджено виробництво новітніх ракет і інших позицій, які дозволять нам значно покращити і посилити можливості нашої оборони", – заявив Порошенко.

Президент поставив завдання посилити системи радіоелектронної боротьби, системи новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а частину фінансування спрямувати на антиснайперські комплекси, адже саме диверсійні групи на сьогодні створюють серйозну небезпеку захисникам суверенітету та цілісності України.

"Впевнений у тому, що ці кошти мають бути виділені зараз, вже, бо це значно підвищує ефективність дій підрозділів, в тому числі тих, хто розташований на ліній зіткнення. Де-факто ми будемо мати можливість бачити, чути і протидіяти російській агресії", – резюмував Порошенко.

Попередній матеріал
РНБО виступає за передачу 6 млрд грн конфіскованих коштів екс-чиновників на сферу оборони і безпеки – Турчинов
Наступний матеріал
Головна політична інтрига тижня: чи підтримає Рада зняття недоторканності з шести депутатів
Loading...