фото tsn.ua

Волонтер розповіла, на що насамперед потрібно витратити конфісковані кошти Януковича

Волонтер Наталія Воронкова прокоментувала, кому і в яку галузь треба направити конфісковані кошти екс-президента та його оточення

Суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих $1,5 млрд, що належали екс-президенту Януковичу і його оточенню. Керівництво "Ощадбанку" уже приступило до спецконфіскації зазначених коштів.

В ефірі "5 каналу" голова ГО "Волонтерська сотня "Доброволя" Наталія Воронкова розповіла, куди найдоречніше направити конфісковані кошти екс-президента.

"На мою думку, у першу чергу, ці кошти потрібні для допомоги, відновлення дитбудинків і тих територій, які були окуповані", – зауважила Воронкова.

За словами волонтера, кошти потрібні деяким передовим підрозділам військових, медичним закладам зони АТО й віддалених населених пунктів України. Навіть у прифронових лікарнях люди змушені купувати багато ліків за власні кошти. Окрім цього, невирішеною залишається проблема якісної і вчасної доставки продуктів на окуповані території.

"Я би ці півтора мільярда точно знала, куди віддати", – додола Воронкова.

Нагадаємо, нещодавно 5.UA писав, що у прифронтовій зоні поблизу Маріуполя запрацював мобільний флюорограф. На автомобілі зі спеціальним медичним обладнанням на борту медики можуть обстежувати на сухоти населення вздовж усієї лінії зіткнення.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Луценко: Конфіскація коштів Януковича проводиться із 100 рахунків і сьогодні буде завершена
Наступний матеріал
Спецоперація у столичній підземці: як копи на "терористів" у Києві полювали
Loading...

"Захищаючи Україну, захищаємо цілу Європу": Литовські волонтери вже три роки допомагають українським армійцям на Донбасі

Волонтери збирають кошти для підрозділу морпіхів легендарного Вадима Сухаревського

В Україні провели унікальну операцію: кардіохірурги створили штучний порок серця – відео

МОЗ та НАБУ домовилися разом "лікувати корупцію"