Вадим Сухаревський
Вадим Сухаревський peoplesproject.com

Волонтери збирають кошти для підрозділу морпіхів легендарного Вадима Сухаревського

З осені 2016 року підрозділ Вадима тримає позиції під Маріуполем, і не лише вдало утримує оборону, а й потроху вперто суне ворога

Це не просто історія про патріота та військового, це історія про чудового командира Вадима Сухаревського. Він перший, хто три роки тому в неоголошеній війні відкрив вогонь по окупантові. Тоді цього вимагала ситуація, що склалася.

У порушення наказу, Вадим особисто кинувся на допомогу "альфівцям", що потрапили у засідку терористів. Їх буквально почали розстрілювати впритул. Якби не Вадим та його хлопці – певно, загинули би усі.

Вадим Сухаревський – у минулому командир 3-ї роти 80 ОАМБр, а нині комбат 701 батальйону 36 Бригади Морської піхоти України. Він чудовий командир.

"Хай як шаблонно це не звучить, та його дійсно люблять і поважають бійці. Про нього із величезною повагою відкликаються колеги та побратими. Вадим – офіцер саме того типу, за яким, без вагань, бійці полізуть у самісіньке пекло", – йдеться у повідомленні волонтерів "People's Project" у Facebook.

Як зазначають волонтери, впертий і безкомпромісний, Вадим приїхав в АТО не просто тримати позиції, а викурювати ворога із нашої землі.

"Я приїхав сюди воювати. Я хлопцям так і кажу: бачиш ворога – стріляєш у ворога. Брататися з ними, щадити їх, гратися у благородство ми тут не будемо. Вони нам не друзі і не сусіди, вони прийшли сюди убивати нас – то ж ми не дамо їм ані хвилини спокою. Тут не курорт, а війна. Бачиш – стріляєш. Все, крапка", –- переконаний комбат батальйону морпіхів.

З осені підрозділ Вадима тримає позиції під Маріуполем, і не лише вдало утримує оборону, а і потроху вперто суне ворога.

Віддячити українським захисникам за мужність, рішучість та ініціативність можна за сприяння проекту "Захисники Маруіполя". Наразі волонтери збирають благодійні внески для підтримки саме підрозділу морпіхів Сухаревського.

"У даний момент ми збираємо кошти на купівлю тепловізійних насадок для снайперських комплексів, які ми передали морпіхам трохи раніше, тож ваша допомога буде вкрай доречною. Та і без того, ваші пожертви у рамках проекту дають нам можливість екіпірувати морпіхів за останнім словом військової техніки", – зазначають у "People`s Project".

Пожертви можна зробити, перейшовши за посиланням.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Записки з передової: Як бійці АТО влаштовують побут під обстрілами противника

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
МЗС закликає українців утриматися від поїздок в Єгипет
Наступний матеріал
У Білому домі повідомили подробиці удару надпотужної бомби в Афганістані
Loading...