Володимир Ткаченко
Володимир Ткаченко 5.ua

Співак Ткаченко розповів, скільки коштує зняти кліп в Україні та чому в Америці та Європі це дешевше

За словами співака, під час створення кліпу багато залежить від команди, яка хоче привнести щось нове, а не лише отримати гроші

У середу, 31 травня, в ефірі "Час: Online" на сайті 5.UA співак Володимир Ткаченко розповів про те, скільки в середньому коштують зйомки кліпу в Україні, а також роз'яснив, чому в Америці та Європи знімати кліпи набагато дешевше.

Так, за словами артиста Володимира Ткаченка, для того аби відзняти кліп в Україні в середньому необхідно 5 тисяч доларів. 

У свою чергу, на запитання, з чим пов'язана різниця вартості зйомок кліпу в Україні та за кордоном, артист відповів наступне: "Дивлячись із ким ти працюєш. У нас команда є, яка ідейна. А є режисери, які тільки бабло хочуть. Їм не важливо, що знімати, давай лише гонорар, і вони будуть знімати. А є люди, які хочуть щось привнести в розвиток музики і України в цілому. Тому не завжди вони все вимірюють в грошах".

Нагадаємо також, що в ефірі "Час: Online" співак Володимир Ткаченко розказав про своє ставлення до українських артистів, які під час війни виступають на сцені країни-агресора.

Попередній матеріал
Під залом засідань Київради сталася бійка
Наступний матеріал
У Запоріжжі вшанували пам'ять полеглих воїнів
Loading...

"Шукайте сенс між рядками": "Бумбокс" презентував новий альбом

"Бумбокс" презентував новий міні-альбом "Голий король" - фото

"Скасували з міркувань безпеки": У команді Лободи озвучили свою версію зриву концерту в Одесі