Facebook / Вадим Васильчук

Під залом засідань Київради сталася бійка

Нині ситуація заспокоїлася, але не остаточно

Біля будівлі Київради відбувається бійка між правоохоронцями та мітингувальниками, представниками добровольчих батальйонів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відзначається, що правоохоронці зайшли до прес-центру, розташованого поруч із входом до зали засідань міськради, і почали перекривати двері, через які намагалися пройти мітингувальники, щоб підтримати тих, хто пройшов до залу засідань раніше. Між ними почалися сутички.

У цей час у Київраді розглядали питання про прирівнювання військовослужбовців добровольчих батальйонів до учасників АТО. Однак між депутатами виникли суперечки з цього питання. Після того як до трибуни вийшли добровольці, в засіданні Київради оголосили перерву на 10 хв. О 13:10 засідання відновилося.

прінт-скрін з відео

Столичний голова Віталій Кличко закликав усіх присутніх у залі поводитися спокійно, не кричати і не застосувати фізичну силу. "Я розумію, що зараз деякі гарячі голови емоційно включаються повністю, щоб вирішити це фізично. Але ми повинні вирішувати всі питання виключно в діалозі. Не використовувати силу. А спокійно прийняти правильне рішення, яке буде на 100% працювати", – заявив Кличко. 

Частина депутатів просили, щоб на час розгляду питання добровольці залишились у залі засідань.

скріншот

Однак станом на 13:25 багато депутатів перебувають у кулуарах, тож голосування за надання дозволу на перебування у залі засідань не було.  

Як повідомляє депутат Київради Вадим Васильчук, станом на 13:30 добровольці добровільно вийшли з зали Київради, правоохоронці також пішли з зали засідань. Депутати відновили розгляд визнання статусу добровольців, як учасників АТО.

Попередній матеріал
Мін'юст: ЄСПЛ визнав прийняття правової позиції України за першим позовом проти РФ
Наступний матеріал
Співак Ткаченко розповів, скільки коштує зняти кліп в Україні та чому в Америці та Європі це дешевше
Loading...

Засідання Київради, де розглядають питання військових-добровольців – відео

У Одесі в кафе сталася масова бійка, є загиблий – фото, відео

"Майбутні покоління рівнятимуться саме на добровольців": Полторак нагородив 30 військовослужбовців