"Воїни духу" 5 канал

"Воїни духу": фільм про останні 5 днів оборони Донецького аеропорту

Показ документальної стрічки про Донецький аеропорт розпочинається в кінотеатрах з 19 січня

У Києві показ фільму вібудеться в кінотеатрах "Кінопанорама", "ім.Шевченка", "Старт", "Факел", "Лейпциг", "Дніпро" ("Ленінград"),"Флоренція", "Ліра".

"Хотів у першу чергу подякувати дівчатам, котрі зняли цей фільм – це Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська і сказати що... пройшло два роки, хотілося б, щоб люди не забували і згадували… бо всі, хто віддав життя за нашу рідну неньку Україну, вони достойні того, щоб про них пам’ятали, допоки ми про них пам’ятаємо – вони живуть серед нас", – про це в ефірі "5 каналу" сказав захисник Донецького аеропорту, "кіборг" Андрій "Сєвєр" Шишук. 

"Воїни духу"5 канал

"Такий фільм зараз, в ці дні, дуже потрібний. Бо як сказав "Сєвєр", усіх хлопців треба знати і пам’ятати. Звісна річ, у 48 хвилинах ми не змогли, і навіть не ставили перед собою таку мету, показати усіх – це просто неможливо. Цей фільм – це привід. В кожному місті ми просимо кінотеатри, будь ласка, показуйте фільм і залишайте трошки часу для зустрічі з місцевими хлопцями, для зустрічі з місцевими захисниками, навіть якщо у вашому місті не має тих, хто боронив аеропорт, але все одно є захисники України", – додала співавтор "Воїнів духу" Анна Мартиненко.

"Воїни духу"5 канал

Зазначимо, що фільм "Воїни духу" розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі бойових дій у новому терміналі ДАП, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. Саме від імені воїнів розкривається героїзм і трагедія подій останніх днів, що там відбувались. Для створення фільму було записано більше 70 інтерв'ю із захисниками Донецького аеропорту. 

Авторами "Воїнів духу" стали Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська, які на власні кошти відзняли фільм. Картина озвучена музикою українських виконавців – Орестом Лютим та Katya Chilly Group. Хронометраж фільму 48 хвилин. Не містить сцен насилля та жорстокості. 

"Воїни духу" – приклад, як залишатись незламними у найважчих доленосних ситуаціях. Після перегляду стрічки жоден громадянин не залишиться байдужим.

Інформацію щодо трансляції фільму на території окремих областей ви можете знайти тут.

Попередній матеріал
Засідання у справі колишнього голови Миколаївської ОДА, якого звинувачують в отриманні хабара - завершено
Наступний матеріал
Рада дала згоду на допуск іноземних військ на територію України
Loading...
"Один день нас палять, інший – душать газом": "кіборг" розповів про героїчну оборону ДАП

"Один день нас палять, інший – душать газом": "кіборг" розповів про героїчну оборону ДАП

"Батальйон народився хоробрим": героїчні захисники ДАП святкують 2-гу річницю створення добробату

"Батальйон народився хоробрим": героїчні захисники ДАП святкують 2-гу річницю створення добробату

Біля ДАП знищено позиції окупантів, з яких обстрілювали бійців ЗСУ – відео з безпілотника

Біля ДАП знищено позиції окупантів, з яких обстрілювали бійців ЗСУ – відео з безпілотника