Вода, Донетчина
Вода, Донетчина 5 канал

"Ситуація цілком контрольована": коли мешканці Авдіївки отримають воду

Два дні тому – 18 квітня – стало відомо, що робота Донецької фільтрувальної станції призупинена

Керівництво штабу Антитерористичної операції допоможе мешканцям Авдіївки з питною та технічною водою. Про це йдеться на сторінці штабу у Facebook.

Для цього до міста вже спрямували працівників і техніку ДСНС. Вони й підвозитимуть питну воду місцевим.

Наразі в готовності є 15 автоцистерн для технічної та три автоцистерни для підвезення питної води. Окрім цього, в місті є власні запаси питної води в заглибленому резервуарі. Завдяки цьому можна подавати воду за графіком.

"Критичної ситуації немає, ситуація абсолютно контрольована. В нас є запаси питної води, яка зберігається в заглибленому резервуарі. Це дасть нам можливість двічі подати по 4 години воду до осель мешканців міста. Перша подача буде з 17:00 до 21:00 суботи (21 квітня). Зроблений графік підвозу технічної води за рахунок тих сил і засобів, які є в комунальному підприємстві міста і які є на коксохімічному заводі", – повідомив голова Авдіївської ВЦА Павло Малихін.

Зауважимо, 20 квітня стало відомо, що води в оселях мешканців Авдіївки немає. Про таке поінформувало офіційне представництво Міністерства з питань тимчасово окупованих територій у Twitter.

Досі вода надходила самопливом. Окрім цього, зазначають, що нині користуються запасами місцевого резервуара, але їх вистачить лише на чотири дні. Міжнародний Комітет Червоного Хреста планує підвезти 18 тонн питної води для населення вже найближчим часом.

Як інформував 5.UA, 17 квітня автобус "Води Донбасу", який перевозив змінний персонал Донецької фільтрувальної станції, потрапив під обстріл бойовиків. П'ятеро працівників станції дістали поранення, їх прооперували лікарі. Натомість 18 квітня стало відомо, що робота Донецької фільтрувальної станції призупинена, бо "люди відмовляються в таких умовах працювати". 

Згодом стало відомо, що з 17 квітня на окупованій Луганщині припинене водопостачання

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Катеринівка – це символ миру": Порошенко відвідав нещодавно звільнене село в АТО – ФОТО

Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/

Попередній матеріал
ДТП у Кривому Розі: у мережі з'явилося моторошне відео одразу після аварії (18+)
Наступний матеріал
Справа кривавої ДТП у Кривому Розі: чому в суді заборонили відеотрансляцію