Порошенко у Катеринівці
Порошенко у Катеринівці
фото АПУ

Ніяка це не "сіра зона": Порошенко побував у звільнених від окупанта Катеринівці та Новоолександрівці

16 березня Президент України Петро Порошенко з робочою поїздкою рушив на Донбас. Завітав він до звільнених Катеринівки та Новоолександрівки. Про що говорив з військовими та місцевими мешканцями – дивіться далі

 Владислав Ревека – один із тих, хто брав участь у поверненні Катеринівки та Новоолександрівки під контроль України. Цьому сприяли складні погодні умови в січні, які дали змогу  армійцям провести операцію швидко й непомітно для ворога.

"Ми потай зайшли в населені пункти. Там обладнали позиції – спостережні пости. Почали обладнувати позиції, щоби повністю закріпитися в населеному пункті. Ми так і не були викриті ворогом до повного оголошення того, що Катеринівка є нашим населеним пунктом", – розповідає військовий.

За повернення під контроль Києва населених пунктів Луганщини Владислав отримує орден Богдана Хмельницького. Офіцер нагороді радіє, хоча і зізнається: разом із побратимами воюють не заради відзнак.

"Ми повертали їх для того, щоб люди дізналися про краще життя. Дізналися про те, що є щось ліпше, ніж російський "мир" і "російська весна". Ми їм показали те, що Україна про них піклується", – зазначає Владислав.

Як змінилося життя після повернення Катеринівки під контроль Києва – з перших вуст Президент Петро Порошенко розпитує у місцевих.

"Наша позиція була абсолютно принципова, щоб у Катеринівці кожного тижня був мобільний термінал "Ощадбанку", щоб люди могли зняти гроші, пенсію, щоб відновлювалося нормальне мирне життя. Ми з цією "сірою зоною" аж ніяк не збираємося миритися. Тут ніяка не "сіра зона". Ось, дивіться, – це наш прапор! І ми цю землю нікому не віддамо", – запевнив глава держави.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": Навіщо головна колись бранка Кремля заважає нині звільненню українських заручників
Наступний матеріал
Кадрова чистка: чому насправді звільнили голову Красногорівської ВЦА